Najpierw działka, potem dom na wynajem. Vilpark dla inwestorów

Merryden Investments oferuje wakacyjne działki w sypialni Kołobrzegu.

Autor: HouseMarket.pl 07 czerwca 2017 10:07

Działki budowlane z portfolio Merryden Investments pozwalają na budowę domu jednorodzinnego - z opcją wynajmu - w atrakcyjnym miejscu. Okolice dynamicznie rozwijającego się pod względem turystyki Kołobrzegu są doskonałą lokalizacją dla osób, które chcą zainwestować w nieruchomości nad morzem.

Vilpark to inwestycja usytuowana obok największego miasta i nadmorskiego kurortu na Wybrzeżu Środkowym. Do Kołobrzegu jest stąd zaledwie 8 km. Ale to nie ostatni atut tego miejsca, ponieważ teren znajduje się z dala od miejskiego zgiełku, w sąsiedztwie urokliwego lasu, na skraju miejscowości Charzyno. Ze względu na dogodne i szybkie połączenie z Kołobrzegiem, a także coraz bliską odległość od morza jest to bardzo obiecujące miejsce na budowę własnego domku wypoczynkowego, który wynajmowany letnikom może stanowić dochodową inwestycję.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ramach oferty przygotowano działki budowlane o powierzchni od 500 mkw. do 910 mkw. z wydaną decyzją o warunkach zabudowy pod dom jednorodzinny z infrastrukturą towarzyszącą. Bezpośrednio na każdej z działek znajdują się przyłącza do sieci wodno-kanalizacyjnej, gazu ziemnego, elektryczności, a dojazd do posesji odbywa się wydzielonymi drogami wewnętrznymi. Teren osiedla jest zagospodarowany, strzeżony, odgrodzony i oświetlony.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych