Największa inwestycja deweloperska w Gnieźnie już w budowie

Osiedle Nowe Skiereszewo to idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać w niedalekiej odległości od centrum, a jednocześnie z dala miejskiego zgiełku. Budowa pierwszego etapu zakończona zostanie we wrześniu tego roku, drugi etap planowany jest na listopad 2018 r. Już dziś można zarezerwować mieszkanie o najlepszym układzie.

Autor: HouseMarket.pl 26 czerwca 2017 09:01

Inwestycja Nowe Skiereszewo to obecnie największy projekt deweloperski realizowany w Gnieźnie przy ulicy Elizy Orzeszkowej. Projekt zakłada budowę zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych składający się z sześciu budynków w układzie równoległym, składających się z 360 lokali. Budynki jednoklatkowe, podpiwniczone, pięciokondygnacyjne wyposażone w windę. Podpiwniczenie pełni funkcję hali garażowej. W trosce o wygodę mieszkańców budynki wyposażone będą w zlokalizowane na każdej kondygnacji wózkarnie oraz pomieszczenia na rowery.

Dogodne położenie w najmodniejszej obecnie dzielnicy miasta zapewnia komfort i spokój, jak również umożliwia szybką i łatwą komunikację z centrum Gniezna. W bardzo bliskiej odległości znajduje się przystanek autobusowy oraz wjazd na trasę nr 5 (Poznań-Bydgoszcz). Lokalizację docenią szczególnie rodziny z dziećmi ze względu na przedszkole, szkołę podstawową, gimnazjum, liceum i oddział szkoły wyższej, znajdujące się w najbliższej okolicy. Bardzo ważne jest, że do dyspozycji mieszkańców jest przychodnia medyczna, apteka oraz sklepy spożywcze. Osoby aktywne fizycznie znajdą dla siebie tereny rekreacyjne przy K.S. Mieszko (boisko, orlik) oraz tereny wokół pobliskiego jeziora Jelonek.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych