Nasz Gaj już w sprzedaży

Na rzeszowskim osiedlu Nasz Gaj rozpoczęła się sprzedaż mieszkań z trzeciego etapu inwestycji. W trzech budynkach można wybierać spośród 215 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 20 kwietnia 2016 14:16

Mają one od 34 do 350 mkw. powierzchni. Posiadają przestronne tarasy. Ostatni etap budowanego przez spółkę Nasz Gaj Deweloper osiedla to trzy budynki wysokie na 13 kondygnacji. Budowa już się rozpoczęła i potrwa do pierwszego kwartału 2017 r. Poza mieszkaniami deweloper oferuje jeszcze lokale handlowo-usługowe.

Trzeci etap powstaje najbliżej al. Powstańców Warszawy. Od strony południowej będą sąsiadować z drugim etapem, czyli trzema budynkami wysokimi na 10 kondygnacji i pierwszym, czyli gotowymi dwoma najniższymi blokami. Między blokami nie będzie komunikacji samochodowej, zamiast niej, za 7 mln zł powstanie infrastruktura przyjazna mieszkańcom: place zabaw, skwery i tereny zielone.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Największy atut osiedla to jego lokalizacja. Bloki powstają w zielonej okolicy, w śród zabudowy jednorodzinnej i ogródków działkowych. Są przy tym położone w niewielkiej odległości od hipermarketów, centrów handlowych i przystanków autobusowych. 10 minut spacerem idzie się do nowego Parku Papieskiego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych