Nautic Park na finiszu

Kończą się prace związane z realizacją projektu Nautic Park. W Darłówku powstał siedmiokondygnacyjny budynek z 68 apartamentami o zróżnicowanym metrażu. Już w grudniu rozpocznie się proces przekazywania kluczy właścicielom lokali.

Autor: housemarket.pl 30 listopada 2021 10:07

Atrakcyjnych i luksusowych projektów mieszkaniowych nad Bałtykiem przybywa. Kolejnym z nich będzie projekt Nautic Park zrealizowany przez Grupę Proxin. W nadmorskim Darłówku powstał siedmiokondygnacyjny budynek z 68 apartamentami o powierzchni od 37,35 do 99,6 mkw. Każdy z nich posiada ogródek, balkon bądź duży taras o powierzchni nawet do 28 mkw. Wszystkie 2- i 3- pokojowe lokale zostały wykończone pod klucz w jakości adekwatnej do tak prestiżowej inwestycji. Już w grudniu rozpocznie się proces związany z przekazywaniem kluczy.

- Budynek jest gotowy. Trwają ostatnie szlify wykończeniowe. Osoby zainteresowane zakupem jeszcze wolnych lokali mogą teraz z bliska przyjrzeć się i docenić dbałość o detale całego obiektu i wykończonych pod klucz apartamentów - mówi Piotr Łopatka, członek zarządu Proxin.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Projekt Nautic Park to lokalizacja w pierwszej linii brzegowej oraz szereg elementów gwarantujących komfort. Powstała hala garażowa oraz boksy rowerowe. Dodatkowymi udogodnieniami przeznaczonymi wyłącznie dla mieszkańców będzie strefa relaksu, czyli basen zewnętrzny, siłownia, wygodne lobby, sauna fińska oraz łaźnia parowa. Klimatu inwestycji dodają z pewnością rosnące na działce kilkudziesięcioletnie drzewa.

CZYTAJ TEŻ: NAUTIC PARK NA PÓŁMETKU 

Ceny dostępnych apartamentów rozpoczynają się od 15.900,00 złotych brutto za mkw. Uzupełnieniem oferty są lokale usługowe na parterze.

Obiekt Nautic Park powstaje we wschodniej części Darłówka. To spokojna, zalesiona okolica gwarantująca komfort wypoczynku. Pobliska plaża, latem pełna jest rozrywek dla najmłodszych. Wielką atrakcją miejscowości jest rozsuwany most zbudowany na rzece Wieprza, scalający Darłówko Wschodnie z Zachodnim. Kurort ten to także Park Wodny, zabytkowa latarnia, marina i port, z którego można dotrzeć tramwajem wodnym do Darłowa. Nie brakuje oczywiście urokliwej promenady, deptaka oraz bardzo licznych tras rowerowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych