Nautic Park na półmetku - stan surowy osiągnięty

W nadmorskim projekcie Nautic Park trwają zaawansowane prace budowlane. Siedmiokondygnacyjny budynek z widokiem na morze osiągnął docelową wysokość, a budowa wchodzi w etap wykończeniowy. W ręce najemców trafi 68 urządzonych pod klucz apartamentów. Docelowo odbiory odbędą się w IV kwartale 2021 roku.

Autor: housemarket.pl 11 stycznia 2021 13:51

Realizowane przez poznańsko-warszawskiego dewelopera Proxin Investment apartamenty Nautic Park w nadmorskim Darłówku wchodzą w zasadniczy etap budowy. Siedmiokondygnacyjny budynek osiągnął już poziom ostatniego piętra. Z końcem grudnia zakończono działania konstrukcyjne, wylano strop nad 6 piętrem i tym samym wszelkie prace żelbetonowe zostały zamknięte. Jak zdradza deweloper taki stan osiągnięto przed terminem.

- Nie zwalniamy tempa, a nawet wyprzedzamy założony harmonogram, co nas bardzo cieszy. Na pierwszych piętrach trwają już: montaż stolarki okiennej, instalacji elektrycznej, wentylacyjnej i sanitarnej. Generalny wykonawca pracuje też nad izolacją balkonów i tarasów, które zostały przygotowane do poziomu trzeciego pięta włącznie - podkreśla Piotr Łopatka, członek zarządu Proxin Investment.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jeszcze w styczniu rozpoczną się prace związane z izolacją stropodachu, elewacją, tynkami w poszczególnych apartamentach oraz montażem profili balustrad zewnętrznych. Docelowo budowa zakończy się w IV kwartale 2021 roku, po czym zaplanowano procedury odbiorowe.

Nautic Park to projekt, w którym zostanie zaaranżowanych 68 apartamentów o zróżnicowanym metrażu. Ze względu na duże zainteresowanie inwestycją, w sprzedaży obecnie znajdują się apartamenty o powierzchni od 45 mkw do 98 mkw. Każdy z nich będzie posiadał ogródek, balkon lub taras nawet do 28 mkw. Bałtyk będzie można podziwiać z większości apartamentów. Lokale zostaną przygotowane pod klucz w jednym z dwóch wariantów kolorystycznych – Piasek lub Morze. Dodatkowymi udogodnieniami przeznaczonymi wyłącznie dla mieszkańców Nautic Park są strefa relaksu, na którą składa się siłownia oraz sauny, zewnętrzny basen, wygodne lobby oraz podziemna hala garażowa i rowerownia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych