Nautikka kultywuje gdyńską formę modernizmu

Realizowana przez firmę Moderna Investment Nautikka powstaje w Gdyni przy ul Pomorskiej 8. Na czterech piętrach znajduje się 18 mieszkań o powierzchniach od 29 mkw. do 93 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 03 października 2016 10:52

Nautikka ma pięć kondygnacji, antresolę i kondygnację podziemną. Na czterech piętrach znajduje się 18 mieszkań o powierzchniach od 29 mkw. do 93 mkw. Loggie utrzymane są w marynistycznej stylistyce, lecz znajdując się w obrębie bryły budynku nie łapią wiatru i gwarantują spokojny wypoczynek na powietrzu.

Mieszkania wyposażono w wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe i ognioodporne. Szczególnej selekcji została poddana także stolarka okienna i wszystkie wykończenia części wspólnych budynku. W hali garażowej wyznaczono 24 miejsca parkingowe, w tym osiem 8 miejsc na nowoczesnych platformach typu parklift, zapewniających optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nautikka powstaje w spójnej zabudowie ulicy Pomorskiej i w pobliżu lasu, dlatego projekt budynku stworzono z nastawieniem na uzyskanie maksimum promieni słonecznych w tej lokalizacji. W mieszkaniach rozmieszczono liczne duże okna. Od strony północnej znajduje się klatka schodowa.

Nautikka swoją uporządkowaną bryłą, białą fasadą i elementami architektury streamline kultywuje gdyńską formę modernizmu. Inspiracje te są szczególnie widoczne w charakterystycznej strefie wejścia przypominającej okrętowy trap, aranżacji klatki schodowej i balkonów.

Atutem inwestycji jest jej lokalizacja. W kilka minut można dotrzeć w najbardziej atrakcyjne miejsca Śródmieścia Gdyni: Skwer Kościuszki, Plac Kaszubski, plażę, Bulwar Nadmorski oraz kultową ulicę Świętojańską pełną restauracji i kawiarni.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych