NDI zbuduje Żoli Żoli

Okam podpisał z NDI umowę na generalne wykonawstwo Żoli Żoli. Najnowsza inwestycja dewelopera na stołecznym Żoliborzu posiada już prawomocne pozwolenie na budowę.

Autor: HouseMarket.pl 05 czerwca 2017 16:49

Żoli Żoli to inwestycja mieszkaniowa, która powstała w pracowni Płaskowicki i Partnerzy Architekci. Generalnym wykonawcą została firma NDI, która posiada duże doświadczenie w realizacji inwestycji premium.

– Działamy na polskim rynku od ponad 25-lat. Dzięki naszej wiedzy, zespołowi specjalistów, a także sprawdzonym podwykonawcom jesteśmy w stanie zapewnić najlepszy standard wykonawstwa. Żoli Żoli to interesująca architektura w prestiżowej lokalizacji. Jestem pewien, że dzięki naszemu wkładowi pracy ta inwestycja będzie naprawdę jolie, czyli po prostu piękna – mówi Jarosław Kosiński, dyrektor oddziału centrum w NDI.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Prace na działce, na której powstaną dwa budynki w sumie liczące tylko 234 mieszkania rozpoczną się już w czerwcu. Mieszkania są zróżnicowane pod względem metrażu: od 27 do 113 mkw. i atrakcyjnie zaprojektowane: mają od jednego do pięciu pokoi. W całym budynku A mieszkania są ponadstandardowo wysokie i mają prawie 3 metry (2,99 m). Stwarza to nowe możliwości aranżacyjne i nawet niewielkie lokale wydają się bardziej przestronne.

Wszystkie mieszkania wyróżniają się przemyślanymi i funkcjonalnymi rozkładami z możliwością rearanżacji, np. podziałem kawalerki na dwa pokoje, czy wydzieleniem osobnej kuchni w większych mieszkaniach. Lokale na parterze dysponują zielonymi ogródkami. Wszystkie pozostałe posiadają balkony lub loggie, a penthouse’y loggie i tarasy na dachu. Mieszkania są jasne i doświetlone. Panoramiczne okna gwarantują odpowiednią ilość światła dziennego.

– To bardzo przemyślany i dobrze przygotowany projekt. Do tego w znakomitej lokalizacji. Żoliborz to jedna z najbardziej modnych dzielnic w Warszawie. I nie ma co się dziwić: kilka minut do centrum, świetnie skomunikowana, z dużą ilości zieleni oraz w pełni rozwiniętą infrastrukturą. Dzielnica, w której wiele się dzieje – mówi Arie Koren, CEO Okam.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych