Neopolis. Mieszkania z łódzkim charakterem

Rozpoczęły się prace przy Neopolis, kolejnej inwestycji firmy Real Development Group. W Łodzi, przy ul. Kopcińskiego 13/19, nieopodal Ronda Solidarności powstanie jedenastopiętrowy budynek, w którym znajdzie się ponad dwieście mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 31 marca 2017 13:18

Położenie inwestycji było dla architektów przydatną wskazówką w procesie opracowywania plastycznej wizji gmachu. Projektanci stworzyli zmyślną bryłę o nowoczesnej formie, gładko wpisującą się w modernistyczną zabudowę miasta. Jej zaletą są duże, przestronne okna, zapewniające dopływ światła, nadające budynkowi lekkości i energii. Elegancka, stonowana elewacja dopełnia architektonicznej całości.

Mieszkania w mają być przede wszystkim wygodne

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Zaplanowaliśmy je bardzo starannie i nowocześnie, uwzględniając potrzeby przyszłych lokatorów – mówi Tomasz Świeboda, prezes zarządu Real Development Group. – Ergonomiczne układy wnętrz z pewnością zachęcą mieszkańców do samodzielnego planowania i kreatywnych aranżacji. Połączyliśmy funkcjonalność z użytecznością, a ostatnia kondygnacja budynku jest niespodzianką dla osób wymagających, poszukujących nieszablonowych adaptacji.

Z przestronnych tarasów Neopolis rozpościerał się będzie wspaniały widok na całe miasto, a każda kondygnacja stworzy inną perspektywę spojrzenia. Budynek powstaje w standardzie premium, będzie wyposażony w system monitoringu, ogrodzenie i ochronę na miejscu. Atrakcją gmachu będą przeszklone i oświetlone szyby windowe, atrybut najnowocześniejszej architektury miejskiej. Do dyspozycji kierowców przeznaczono m.in. podziemne hale garażowe. Jak zapewniają inwestorzy, będzie to idealne miejsce dla osób aktywnych, żyjących dynamicznie, odnajdujących się w szybkim rytmie miasta.

Z Neopolis będzie blisko do ważnych miejsc

Na wyciągnięcie ręki znajdują się: Manufaktura, ulica Piotrkowska, dworzec Łódź Fabryczna, EC 1, strefa biznesowa w Nowym Centrum Łodzi, a także kompleksy parkowe, placówki edukacyjne, uczelnie wyższe z bogatym zapleczem akademickim, atrakcje rozrywkowe i kulturalne.

W pobliżu Neopolis jest również duży, miejski węzeł komunikacyjny. Można stamtąd szybko i wygodnie dotrzeć do autostrady. To sprawia, że Neopolis zachęca do aktywnego korzystania z uroków miasta i jego otoczenia (niedaleko znajduje się także Las Łagiewnicki, centrum rekreacyjne Łodzi). Blisko są trasy dla biegaczy i rowerzystów w Parku 3 Maja, stacja roweru miejskiego, basen AZS.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych