Neovillage. Nowa odsłona kameralnego osiedla w Gołąbkach

Realizowane przez Neocity Polska osiedle Neovillage powstaje w Gołąbkach, zielonej, zachodniej części warszawskiego Ursusa. W drugim etapie inwestycji zaplanowano kameralny kompleks czterech budynków dwukondygnacyjnych i czterokondygnacyjnych z lokalami usługowymi na parterze.

Autor: HouseMarket.pl 23 maja 2017 16:56

Przy ul. Konotopskiej, gdzie dominuje niska zabudowa domków jednorodzinnych stoi już pierwszy etap osiedla. Obejmuje 146 mieszkań od jednopokojowych do trzypokojowych. Budynki od ulicy zostały częściowo obniżone do dwóch kondygnacji. Na jej dachach powstały przestronne tarasy. Pozostałe lokale posiadają balkony bądź loggie.

W drugim etapie inwestycji zaplanowano kameralny kompleks czterech budynków dwukondygnacyjnych i czterokondygnacyjnych z lokalami usługowymi na parterze. W ofercie Neovillage znajduje się 125 mieszkań, w przeważającej większości dwupokojowych i trzypokojowych o powierzchni od 30 do 70 mkw. Pomieszczenia są przestronne i dobrze doświetlone. Każdy lokal ma duży balkon lub loggię, natomiast do tych na parterze należą koncepcyjnie zaprojektowane ogródki.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mieszkania przy stacji kolejowej Gołąbki

Budynki wyposażone zostaną w windę połączoną z garażem. Dla najmłodszych na terenie osiedla powstanie plac zabaw z urządzeniami rekreacyjnymi i piaskownicą. Dużą zaletą lokalizacji inwestycji jest położenie w bezpośrednim sąsiedztwie stacji kolejowej Gołąbki. Podróż do centrum zajmuje zaledwie 20 minut.

Według planu zagospodarowania przestrzennego Ursus będzie realizował projekt nowoczesnego i tętniącego życiem obszaru przestrzeni miejskiej, którego nadrzędnym celem są potrzeby mieszkańców. Intencją projektu rewitalizacji terenów poprzemysłowych jest harmonijny i zrównoważony rozwój. Priorytetem jest stworzenie ekosystemu dla jakości życia człowieka o neutralnym wpływie na przyrodę.

Na terenie dzielnicy powstaną liczne parki, skwery i place zabaw. W centralnej części Ursusa zapanowano kolejne szkoły, przedszkola i żłobki. Uruchomiona zostanie również przychodnia zdrowia i opieki społecznej. Obecnie w Ursusie funkcjonuje 15 km bezpiecznych ścieżek rowerowych i planowanych jest kolejnych 15 km. Wykreowana zostanie przestrzeń inteligentnego miasta, w którym kultura, edukacja, innowacyjność oraz dbałość o środowisko naturalne stworzą nową jakość życia dla mieszkańców.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych