Neovita. Nowe mieszkania od Neocity

Neovita to kolejna inwestycja firmy Neocity. W ramach projektu powstanie 210 lokali mieszkalnych zlokalizowanych w siedmiu budynkach. Atrakcyjne rozkłady mieszkań będą jednym z wielu wyróżników projektu.

Autor: HouseMarket.pl 06 czerwca 2017 10:02

W każdym z budynków znajdzie się 30 lokali mieszkalnych. Prawie połowa będzie posiadała oddzielną kuchnię z oknem lub możliwość jej wydzielenia. Kameralna trzypiętrowa zabudowa oraz uniwersalna architektura sprawi, że inwestycja przez wiele lat zachowa swój urok.

W pierwszym etapie inwestycji do dyspozycji klientów oddanych zostanie 60 mieszkań – od kawalerek po przestrzenne trzypokojowe mieszkania. Ceny za metr kwadratowy zaczynają od 4900 zł. Dla wymagających znajdą się mieszkania z tarasami oraz przestronnymi balkonami i ogródkami. Przewidziano również komórki lokatorskie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zakończenie pierwszej fazy budowy planowane jest na drugi kwartale 2018 roku. Inwestycja Neovita powstaje na Białołęce przy ul. Mochtyńskiej. Białołęka, to aktualnie najszybciej rozwijająca się dzielnica pod kątem budownictwa mieszkaniowego w Warszawie. Niewątpliwy atut tej lokalizacji stanowi dynamicznie rozwijająca się infrastruktura miejska m.in. liczne linie autobusowe czy też bliskie położenie Trasy Toruńskiej.

Kilkanaście minut samochodem od inwestycji zlokalizowane są centra handlowe - Galeria Północna oraz Centrum Handlowe Marywilska. W najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola oraz placówki opieki medycznej. Sąsiedztwo Rezerwatu Przyrody Puszcza Słupecka oraz Zalewu Zegrzyńskiego z pewnością uprzyjemni czas zarówno osobom uprawiającym aktywnie sport jak i tym, którzy lubią spacery i odpoczynek wśród zieleni.

W pobliżu przyszli mieszkańcy znajdą m.in. ścieżki rowerowe, zewnętrzne siłownie, kluby fitness oraz nowoczesne place zabaw dla najmłodszych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych