New Fort. Osiedle stylizowane na zabudowę fortową

New Fort to inwestycja firmy Klinkier Bud zlokalizowana przy ul. por. J. Białka 7, w centrum Góry Kalwarii, 19 km od Warszawy. Osiedle stylizowane jest na zabudowę fortową, co nadaje całości niezwykle interesujący charakter.

Autor: HouseMarket.pl 02 stycznia 2017 16:45

Na osiedlu New Fort powstało 77 mieszkań z ogródkami, balkonami i tarasami o powierzchni od 34,21 mkw. do 81,38 mkw. Deweloper objął promocją mieszania o powierzchni ok. 80 mkw. i parterowe. Istnieje możliwość rozłożenia płatności do pięciu lat na nieoprocentowane raty.

Pomimo niskiej czterokondygnacyjnej zabudowy, w budynku przewidziano windy z poziomu hali garażowej. Osiedle jest ogrodzone, monitorowane, a w każdym z mieszkań zamontowano domofon.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja została zaprojektowana tak, aby cała komunikacja odbywała się pod budynkiem. Pod obiektem zlokalizowano dużą halę garażową, mieszczącą 100 miejsc postojowych. Deweloper zadbał również o wózkownie, rowerownie, komórki lokatorskie i plac zabaw.

New Fort to nowoczesna architektura łącząca w sobie zaskakujące zestawienia materiałów i form architektonicznych. Inwestycja stylizowana jest na zabudowę fortową nadającą całości niezwykle interesujący charakter.

Atutem inwestycji jest jej lokalizacja. New Fort powstał blisko urzędów, centrów handlowych, basenu, centrów fitness, szkół, przedszkoli, ośrodków zdrowia i środków komunikacji miejskiej.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych