Nexity wybuduje na poznańskim Grunwaldziehousemarket.pl - 19 października 2020 15:37


Nexity na dobre zagościło w Poznaniu – deweloper ogłosił plany budowy drugiej nieruchomości w stolicy Wielkopolski. Bliski Marcelin to inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na Grunwaldzie. Z początkiem października ruszyła sprzedaż mieszkań.

Bliski Marcelin będzie się znajdować przy ul. Jeleniogórskiej 14. Jednoetapowa inwestycja obejmować będzie 5-piętrowy budynek o nowoczesnym, eleganckim charakterze.

W ofercie znajdzie się 139 lokali o różnorodnym metrażu - między 26 a 86 mkw - od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe. Wszystkie mieszkania będą posiadać balkony, a w przypadku lokali na najniższej i najwyższej kondygnacji – odpowiednio prywatne ogródki albo przestronne tarasy na dachu. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną boksy lokatorskie, miejsca postojowe w garażu podziemnym i przed budynkiem, a także stojaki rowerowe. Dla bezpieczeństwa mieszkańców na osiedlu zostanie zainstalowany monitoring. W budynku zaplanowano przestrzeń na lokal usługowy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dużym atutem inwestycji jest łatwa adaptacja mieszkań parterowych do potrzeb osób starszych oraz niepełnosprawnych, a także znaczna liczba mieszkań z samodzielną kuchnią. Jednocześnie inwestycję cechować będzie znakomita komunikacja – bezpośredni dostęp do linii tramwajowych oraz autobusowych, a dla zmotoryzowanych - łatwy dojazd do ul. Grunwaldzkiej.

Bliski Marcelin zlokalizowany będzie w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkańcy poszukujący bliskości natury, znajdą odpoczynek od zgiełku miasta w pobliskim Lasku Marcelińskim. Rozległe tereny rekreacyjne zachęcają do aktywnego spędzanie wolnego czasu. Miłośnicy rozrywek kulturalnych docenią bliskość teatru, kina i muzeum, zaś fani sportu – siłowni i kortów tenisowych. Jedni i drudzy z pewnością znajdą coś dla siebie w obszernym harmonogramie Stadionu Poznań, który poza imprezami sportowymi, gości także widowiska kulturalne czy biznesowe. W najbliższej okolicy inwestycji znajdują się ponadto liczne placówki medyczne, sklepy i punkty usługowe, a rodziny z dziećmi ucieszy bliskość przedszkoli i szkół oraz centrum rozrywki dla dzieci.

Bliski Marcelin to druga, po Malta Point na Łacinie, poznańska inwestycja Nexity.

Za projekt budynku odpowiada zespół BDM Architekci.

Planowany termin oddania do użytku nieruchomości Bliski Marcelin to IV kwartał 2022 r.