Next Ursus: budynek Energy już w sprzedaży

Next Ursus to największa realizowana obecnie inwestycja Nexity Polska, powstająca w warszawskim Ursusie. Do sprzedaży trafia budynek Energy, a w nim 133 mieszkania o powierzchni od 29 do 96 metrów kwadratowych.

Autor: housemarket.pl 01 czerwca 2022 16:01

  • Nexity Polska rusza ze sprzedażą kolejnego etapu osiedla Next Ursus.
  • Z czternastu zaplanowanych w ramach osiedla budynków, pięć jest już zamieszkałych.
  • Kolejne dwa zostaną oddane mieszkańcom jeszcze w tym roku.

Jak wynika z badania „Jak mieszkają Polacy? Dekada na rynku nieruchomości”, zleconego przez Nexity Polska w sierpniu 2021 roku, 64 proc. kupowanych mieszkań było wyposażonych w kuchnię będącą oddzielnym pomieszczeniem. Na tym tle osiedle Next Ursus. wyróżnia się przemyślaną i nieczęsto spotykaną w nowym budownictwie strukturą z osobnymi, widnymi kuchniami. Układy zaproponowane w nowym etapie tej inwestycji będą wyróżnikiem dla wielu Klientów poszukujących, najlepszego dla siebie, nowego „M”. 78 proc. badanych wskazuje też na ogromne znaczenie posiadania przestrzeni zewnętrznej, stąd też takie udogodnienia będą elementem każdego z lokali w Next Ursus. Na parterze znajdą się prywatne ogródki, na kolejnych piętrach – balkony lub loggie, a na najwyższych – przestronne tarasy.

Lokalna społeczność w centrum uwagi

Powstający kompleks budynków już teraz uzupełniają plac zabaw, fotowoltaiczne ławki, dzięki którym można ekologicznie podładować baterię na świeżym powietrzu oraz podświetlana fontanna. O jakości powietrza informuje zainstalowany na terenie słupek ze specjalnymi czujnikami. Docelowo zaplanowaną jako centralny punkt osiedla przestrzeń uzupełnią jeszcze siłownia plenerowa, boisko do siatkówki oraz kolejne place zabaw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Jak wynika z opinii naszych Klientów, oferujemy dobre rozkłady mieszkań. Chcąc pójść jeszcze dalej, projektując osiedle Next Ursus położyliśmy duży nacisk na wyjątkową część wspólną dla mieszkańców. Znajduje się ona w samym w sercu lokalnej społeczności i już dziś jest miejscem spotkań, zabaw i wspólnego spędzania czasu. Jesteśmy przekonani, że końcowy efekt, który uzyskamy po zakończeniu ostatniego etapu inwestycji, będzie punktem odniesienia dla wielu podobnych przedsięwzięć. Z kolei bardzo pragmatycznym wyróżnikiem tego osiedla jest też sposób, w jaki zaprojektowaliśmy kawalerki. Stworzyliśmy tu możliwość wydzielenia strefy sypialnianej – jeśli oczywiście ktoś będzie miał takie życzenie - komentuje Michał Kostrow, dyrektor operacyjny Nexity Polska.

Okolica, która wpływa na jakość życia

Z czternastu zaplanowanych w ramach osiedla budynków, pięć jest już zamieszkałych, a kolejne dwa zostaną oddane mieszkańcom jeszcze w tym roku. Już dziś na miejscu funkcjonuje szereg małych, lokalnych biznesów – kwiaciarnia, piekarnie, kilka małych restauracji, sklep typu convenience oraz, co ciekawe, spora liczba lokali świadczących usługi dbania o urodę. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się również przedszkola, szkoły, centrum handlowe oraz rozbudowywany EkoPark - pierwszy w Warszawie ekologiczny park dla mieszkańców, wykorzystujący materiały z recyklingu, wyposażony w domki dla biedronek, łąkę kwietną, drewniany plac zabaw i niecki na deszczówkę.

Podobnie jak w przypadku poprzednich etapów inwestycji, przyszłym mieszkańcom zostaną udostępnione parkingi podziemne z boksami lokatorskimi oraz naziemne miejsca postojowe.

Inwestycja realizowana jest w formule Nexity Construction Management, w ramach której firma przejęła obowiązki generalnego wykonawcy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych