Nexx Developer startuje z przedsprzedażą inwestycji

Śląski Deweloper uruchomił ofertę specjalną nowej inwestycji Domino Park – położona kwadrans od centrum Katowic, przy granicy z Chorzowem może być idealnym osiedlem dla naprawdę wymagających klientów.

Autor: HouseMarket.pl 10 kwietnia 2019 15:37

Nowa inwestycja powstanie między ulicami Budryka i Domina w siemianowickiej dzielnicy Michałkowice, która bezpośrednio graniczy z Chorzowem. Położenie i dobra komunikacja
z Metropolią to zaleta tego projektu – dotarcie do centrum Katowic zajmie zaledwie kwadrans.

Domino Park powstaje w otoczeniu zieleni z łatwym dostępem do terenów rekreacyjnych zarówno należących do miasta, jak i tych, które oferuje deweloper. Na osiedlu powstanie patio, plenerowa siłownia, wiata rowerowa, czy bezpieczny plac zabaw i mała architektura. Bliski kontakt z naturą i możliwość odpoczynku gwarantują balkony, tarasy, własne ogrody na parterze oraz lokale z widokiem na okolicę.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kameralna zabudowa, winda oraz parkingi podziemne i miejsca postojowe naziemne to udogodnienia, które mają realny wpływ na wygodną codzienność. Dla rodzin przygotowane zostaną wózkownie oraz komórki lokatorskie, dzięki którym przestrzeń w mieszkaniach może być wykorzystana bezkompromisowo. Osiedle będzie zamknięte i pod pełnym monitoringiem.

Nexx Developer oferuje mieszkania już od 35 mkw., jednak największą pulę mieszkań stanowią lokale między 40 a 60 mkw. Na naprawdę duże potrzeby w Domino Park przewidziano dwa apartamenty o powierzchni 90 mkw.

Wraz z wejściem inwestycji na rynek, deweloper rozpoczął przedsprzedaż, w której oferuje mieszkania w specjalnej ofercie. Poszukujących większych mieszkań powinna zainteresować promocja „500 -”, w której każdy metr kwadratowy najmniejszego pokoju jest tańszy aż o 500 zł!

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych