Nie tylko apartamenty. Biura The Tides mają wzięcie

The Tides to nie tylko apartamenty, ale przede wszystkim nowoczesna powierzchnia biurowa. Na wynajem biura w kompleksie z widokiem na Wisłę zdecydowała się m.in. sieć sklepów spożywczych.

Autor: HouseMarket.pl 23 stycznia 2017 11:28

Do grona najemców The Tides dołączył ogólnopolski operator spożywczy Małpka. Nowa siedziba oddziału firmy zajmie 700 mkw. powierzchni biurowej.

Małpka SA to sieć sklepów samoobsługowych, tworzona w formacie convenience store. - The Tides to doskonały wybór ze względu na lokalizację, skomunikowanie obiektu oraz jego funkcjonalność - mówi Janusza Lella, prezes zarządu Małpka.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

The Tides przy ul. Wioślarskiej to pierwszy w Warszawie obiekt biznesowy klasy A nad samym brzegiem Wisły. Projekt pracowni architektonicznej Kuryłowicz & Associates oferuje najemcom ponad 13 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, garaż podziemny, miejsca postojowe dla rowerów, przystań dla łodzi oraz liczne udogodnienia w postaci: nowoczesnej siłowni, fitness & wellness jak również restauracji z widokiem na Wisłę i PGE Narodowy.

Wyróżnikiem obiektu jest również centralna lokalizacja na skrzyżowaniu mostu Poniatowskiego oraz Wisłostrady, która pozwala na szybki dojazd zarówno komunikacją miejską dzięki krzyżującym się w tym miejscu licznym liniom autobusowym,tramwajowym, kolejki WKD oraz pobliskiej stacji metra Centrum Nauki Kopernik. Z uwagi na położenie wzdłuż głównego i najdłuższego szlaku rowerowego stolicy pozwoli dotrzeć pracownikom do The Tides z całej Warszawy rowerem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych