Niebieski Bursztyn. Atal debiutuje w Redzie

Atal wprowadza do oferty inwestycję Niebieski Bursztyn w Redzie. W projekcie powstaną docelowo trzy budynki, z których zaplanowany w pierwszym etapie będzie mieć 185 mieszkań i 3 lokale usługowe.

Autor: housemarket.pl 01 lipca 2022 13:22

  • Atal debiutuje w Redzie
  • Na nową inwestycję, zlokalizowaną wzdłuż ulicy Bosmańskiej, składają się trzy wieże 18-kondygnacyjne.
  • W każdej powstanie 185 mieszkań.
  • Inwestor zadbał również o miejsca dla właścicieli aut i odda do użytku dwupoziomowe hale garażowe w każdym z budynków.

Inspiracją architektoniczną dla projektu jest niezwykle rzadki minerał – niebieski bursztyn. Kompozycję wież zdeterminowały cechy tego szlachetnego kamienia – przejrzystość, wyjątkowość i nie­zwykła, opalizująca niebieska barwa. Budynki wyróżnia otwarta przestrzeń, lekkość formy, swo­bodny dostęp do światła słonecznego w przeszklonych kondygnacjach oraz przestronny taras widokowy, umiejscowiony na dachach każdej z wież.

Tarasy, które będą dostępne wyłącznie do użytku mieszkańców, pozwolą cieszyć się nie tylko panoramą miasta, ale przede wszystkim naturalnym pięknem Zatoki Gdańskiej i Półwyspu Helskiego.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Architektura Niebieskiego Bursztynu stworzy niepowtarzalny klimat, współgrający z wnę­trzami apartamen­towców, charakteryzującymi się jasnością i przestrzenią.

Osiedle zlokalizowane jest w urokliwej, zielonej części Redy w pobliżu Aquaparku. Pełna infrastruktura miejska, obejmująca punkty usługowo-handlowe – w tym restauracje, szkoły, przedszkola, centra medycz­ne i handlowe – znajduje się na wyciągnięcie ręki.

Reda, wchodząca w skład tzw. Małego Trójmiasta Kaszubskiego, jest korzystnie położona. Podróż samochodem do Trójmiasta zajmuje niespełna 20 minut. W pobliżu inwestycji znajduje się stacja SKM oraz przystanki komunikacji miejskiej. Na północ od Redy, po półgodzinnej podróży samochodowej docieramy do Półwyspu Helskiego z jego licznymi atrakcjami turystycznymi. Bliskość lokalizacyjna stanowi połączenie miejskiego stylu życia z możliwością zacho­wa­nia dystansu od tłocznego centrum.

Niepodważalnym walorem inwestycji Niebieski Bursztyn jest jej bezpośrednie sąsiedztwo z terenami zielonymi, licznymi ścieżkami rowerowymi i pieszymi, w tym trasami prowadzącymi na Półwysep Helski czy do urokliwych Rewy i Mechelinek.

Przewidywane zakończenia inwestycji Niebieski Bursztyn to II kw. 2025 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych