Nietuzinkowe Wybrzeże Reymonta: zaprojektował Maćków, realizuje RafinHouseMarket.pl - 07 września 2016 16:11


Wybrzeże Reymonta to najnowsza inwestycja firmy Rafin Developer, położona niedaleko centrum Wrocławia, tuż przy moście Osobowickim.

Za projekt inwestycji odpowiedzialna była renomowana pracownia projektowa Zbigniewa Maćkowa. Wykorzystano tutaj ten sam system elewacji, co przy Narodowym Forum Muzyki, czyli wyjątkowo trwałe i estetyczne płyty HPL ( materiał drewnopodobny).

W pierwszym etapie inwestycji Wybrzeże Reymonta powstaje właśnie 9-kondygnacyjny budynek ze 141 mieszkaniami oraz 166 miejscami postojowymi. Wyjątkowym atutem inwestycji są praktyczne rozkłady mieszkań 1-4 pokojowych w metrażu od 30 do 82 mkw. Wszystkie lokale posiadają przestronne balkony (nawet do 40 mkw.), z których rozpościera się widok na Odrę i rozległe tereny zielone. Dodatkowo część z balkonów wyposażona jest w zewnętrzne szafy balkonowe, wykonane z płyt HPL, dzięki czemu zyskujemy dodatkową przestrzeń do przechowywania rzeczy. Wnętrza inwestycji przygotowane zostały według autorskiego projektu –w nawiązaniu do rytmicznej elewacji. Parter inwestycji przeznaczyliśmy pod lokale handlowo-usługowe, w których będziemy mogli zrobić szybkie codzienne zakupy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W okolicy znajdują się również szkoły i przedszkola, w tym Szkoła Podstawowa nr 50, z dużą salą sportową i basenem. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z każdą częścią Wrocławia. Do głównego gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego mamy stąd tylko 3 przystanki, a równie sprawnie dojedziemy do pozostałych uczelni, dzięki czemu stanowi to doskonałą inwestycję pod wynajem. Posiadaczy samochodów zapewne ucieszy szybki dojazd do obwodnicy śródmiejskiej i AOW.