Nietuzinkowe Wybrzeże Reymonta: zaprojektował Maćków, realizuje Rafin

Wybrzeże Reymonta to najnowsza inwestycja firmy Rafin Developer, położona niedaleko centrum Wrocławia, tuż przy moście Osobowickim.

Autor: HouseMarket.pl 07 września 2016 16:11

Za projekt inwestycji odpowiedzialna była renomowana pracownia projektowa Zbigniewa Maćkowa. Wykorzystano tutaj ten sam system elewacji, co przy Narodowym Forum Muzyki, czyli wyjątkowo trwałe i estetyczne płyty HPL ( materiał drewnopodobny).

W pierwszym etapie inwestycji Wybrzeże Reymonta powstaje właśnie 9-kondygnacyjny budynek ze 141 mieszkaniami oraz 166 miejscami postojowymi. Wyjątkowym atutem inwestycji są praktyczne rozkłady mieszkań 1-4 pokojowych w metrażu od 30 do 82 mkw. Wszystkie lokale posiadają przestronne balkony (nawet do 40 mkw.), z których rozpościera się widok na Odrę i rozległe tereny zielone. Dodatkowo część z balkonów wyposażona jest w zewnętrzne szafy balkonowe, wykonane z płyt HPL, dzięki czemu zyskujemy dodatkową przestrzeń do przechowywania rzeczy. Wnętrza inwestycji przygotowane zostały według autorskiego projektu –w nawiązaniu do rytmicznej elewacji. Parter inwestycji przeznaczyliśmy pod lokale handlowo-usługowe, w których będziemy mogli zrobić szybkie codzienne zakupy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W okolicy znajdują się również szkoły i przedszkola, w tym Szkoła Podstawowa nr 50, z dużą salą sportową i basenem. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z każdą częścią Wrocławia. Do głównego gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego mamy stąd tylko 3 przystanki, a równie sprawnie dojedziemy do pozostałych uczelni, dzięki czemu stanowi to doskonałą inwestycję pod wynajem. Posiadaczy samochodów zapewne ucieszy szybki dojazd do obwodnicy śródmiejskiej i AOW.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych