No. 44 - nowa definicja luksusowego najmu apartamentów

Polski rynek luksusowego najmu apartamentów zyskuje nowego gracza. No.44 to nie tylko nowa marka, ale i nowa kategoria usług długoterminowego najmu o najwyższych światowych standardach, jakie dotąd w Polsce nie były oferowane.

Autor: HouseMarket.pl 15 maja 2017 10:45

W swoim portfolio No. 44 posiada 72 luksusowe apartamenty w wysokościowcu na Złotej 44. Po raz pierwszy każdy, kto chciałby wynająć luksusowe mieszkanie z prywatnym basenem w prestiżowej lokalizacji, może już skorzystać z oferty No. 44.

Inwestorem No. 44 jest międzynarodowy fundusz inwestycyjny Catella, który w lipcu ubiegłego roku rozpoczął swoją działalność w Polsce poprzez zakup w sumie 72 apartamentów, czyli łącznie dziewięć pięter w apartamentowcu na Złotej 44. Oferta zakłada luksusowy najem długoterminowy, dedykowany i skierowany do takich grup klientów, jak szefowie zagranicznych firm, kadra menadżerska wysokiego szczebla, ekspaci czy dyplomaci. Wysokość miesięcznego czynszu zaczyna się od około 2000 euro. Kompleksowo zaaranżowane i wyposażone apartamenty pokazowe są już gotowe i wkrótce zostaną zaprezentowane.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Do tej pory rynek najmu luksusowego w Warszawie był dość rozproszony, nie miał systemowego charakteru i bazował głównie na ustnych rekomendacjach. Zauważyliśmy tę niszę i postanowiliśmy ją zagospodarować, oferując transparentne, zintegrowane i zinstytucjonalizowane usługi długoterminowego najmu luksusowego o najwyższych, światowych standardach. To zupełnie nowy produkt w tej części Europy, który spełnia oczekiwania naszych obecnych międzynarodowych klientów i niewątpliwie przyciągnie nowych. Imponujące piętro rekreacyjne, przestrzeń wspólna dla mieszkańców czy dostępne sale konferencyjne sprzyjają prowadzeniu w budynku życia towarzyskiego i zawodowego. Dzięki całodobowej recepcji z usługami concierge, najemcy będą mogli w pełni cieszyć się domowym zaciszem, powierzając sprawy organizacyjne wykwalifikowanemu personelowi – powiedział Markus Wiegleb, portfolio manager w Catella.

Oferta No. 44 adresowana jest  do ludzi aktywnych, którzy chcą czerpać z możliwości, jakie daje bliskość kulturalnej, rekreacyjnej i kulinarnej oferty miasta. Mieszkańcy apartamentów No. 44 mają również dostęp do kluczowych instytucji życia politycznego i gospodarczego za sprawą dzielnicy rządowej z jednej strony i biznesowej na Woli z drugiej strony. Zgodnie z nurtem wellbeing w budynku na Złotej 44 zastosowano nowoczesne i promujące zdrowy i aktywny tryb życia rozwiązania, jakich dotąd nie oferował żaden inny apartamentowiec w Polsce. Ósme piętro w całości przeznaczone jest na strefę rekreacyjną dla mieszkańców Złotej 44. Rezydenci mają do dyspozycji m.in. 25-metrowy basen, salę kinową, symulator do gry w golfa, w pełni wyposażoną siłownię, spa, saunę fińską, łaźnię parową i wiele innych. Ofertę rekreacyjną uzupełnia przestronny 400-metrowy taras z całorocznym jacuzzi.

Najemcy apartamentów No. 44 będą mogli korzystać z pełnej oferty wieżowca, w tym m.in. concierge czy piętra sportowo-rekreacyjnego. Komfort i bezpieczeństwo wszystkim rezydentom Złotej 44 zapewni profesjonalna kadra, której pracę i jakość usług zaprojektowano we współpracy z elitarnym londyńskim zarządcą nieruchomości apartamentowych - Harrods Estates Property Management.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych