Norweska Dolina. Klimatyczne apartamenty na wynajem w Szklarskiej Porębie

Realizowana przez dewelopera – Piąta Pora Roku Norweska Dolina to dziewięć ekskluzywnych willi nawiązujących do historii swego rodzaju fenomenu kulturowego - Doliny Siedmiu Domów, części Szklarskiej Poręby zamieszkiwanej przez artystów i uczonych.

Autor: HouseMarket.pl 26 października 2016 08:58

Norweska Dolina to kompleks ekskluzywnych willi zlokalizowanych w Szklarskiej Porębie ok. 1500 m od centrum miasta. Każda ma swój unikalny charakter. Oprócz charakterystycznych nazw: Heddal, Hegge, Oye, Urnes, Torpo, Kvernes, wyjątkowość apartamentowców podkreślają zaprojektowane w stylu tradycyjnej architektury norweskiej wnętrza budynków.

Wszystkie posiadają podziemne hale garażowe oraz windy. Teren Norweskiej Doliny będzie ogrodzony i monitorowany. Atutem osiedla jest m.in. willa Rodven, piąty budynek w Norweskiej Dolinie, czyli centrum rekreacyjno-konferencyjne, które dzięki swoim funkcjom zapewnia wypoczynek oraz dobrą zabawę bez względu na porę roku czy pogodę. Deweloper zaprojektował w nim m.in. basen, salę kinowo-konferencyjną, strefę saun, kręgielnię, salę zabaw dla dzieci i bilard.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Smakowita wizytówka Norweskiej Doliny

Jednym z najważniejszych obiektów Norweskiej Doliny jest Willa Garmo. Budynek wybudowany został w stylu charakterystycznym dla całego osiedla – uwagę zwraca połączenie naturalnych surowców: drewna i kamienia. Na dwóch pierwszych kondygnacjach zlokalizowano dwupoziomową czterogwiazdkową restaurację, która ma być smakowitą wizytówką Norweskiej Doliny.

Na wyższych piętrach tej willi zaprojektowano osiem apartamentów o powierzchni od 50 mkw. do 61 mkw. Patronem Willi Garmo jest myśliwy, czyli wojownik zajmujący się łowiectwem, którego celem życia są polowania i zdobywanie pożywienia, poroży i innych trofeów łowieckich. Wraz z budynkiem Urnes, budynkiem kobiety, Garmo tworzy mentalną parę zmysłowej kobiety i wojowniczego mężczyzny - myśliwego. W wystroju wnętrza królować będą atrybuty myśliwego takie, jak: groty, strzały i łuki.

Inwestorem Norweskiej Doliny jest spółka Piąta Pora Roku. Z kolei spółka Aparting odpowiada za wynajem apartamentów gościom wakacyjnym i zapewnienie właścicielom apartamentów stałych przychodów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych