Nova Bluszczańska na ostatniej prostej. Osiedle otrzymało pozwolenie na użytkowanie

Spółka deweloperska SGI, realizująca inwestycję Nova Bluszczańska, zakończyła kolejny etap tego projektu. Osiedle otrzymało pozwolenie na użytkowanie, a firma rozpoczyna przygotowania do przekazywania lokali. Zgodnie z harmonogramem, pierwsi najemcy wprowadzą się do swoich nowych mieszkań pod koniec marca 2021 roku. Zespół trzech budynków powstał na warszawskich Siekierkach i oferuje 213 lokali o podwyższonym standardzie.

Autor: Housemarket.pl 04 marca 2021 09:06

Kompleks Nova Bluszczańska uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Już pod koniec marca rozpocznie się przekazywanie kluczy pierwszym lokatorom. Oprócz osiedla mieszkaniowego, deweloper zrealizował również oświetlony ciąg pieszo-jezdny o długości ok. 300 metrów wraz z chodnikiem i zagospodarowaniem zieleni. Nowa droga dojazdowa powstała od strony ulicy Bluszczańskiej.

W następnym kroku zostanie ona przekazana dzielnicy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 – To już ostatni etap prac nad osiedlem Nova Bluszczańska. Cieszymy się, że pomimo sytuacji związanej z pandemią udało się pomyślnie i zgodnie z przewidywaniami zakończyć ten projekt. Wiemy, że przygotowane przez nas mieszkania spełnią oczekiwania nabywców, a zrealizowana droga będzie ułatwiać codzienną komunikację – mówi Robert Stachowiak, prezes zarządu SGI.

Inwestycja Nova Bluszczańska od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem. Pod koniec lutego, pomimo pandemii, blisko 80 procent mieszkań znalazło już swoich nowych właścicieli. Projekt osiedla powstał w stylu miejskich willi – w niskiej, dwupiętrowej zabudowie, z nowoczesną architekturą oraz wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Budynki zaprojektowano w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać walory naturalnego światła. Dzięki dużym oknom, mieszkania są jasne i słoneczne. Wyposażono je również w fasadowe, elektryczne rolety zewnętrzne.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych