Nova Botanica Apartamenty powstaje przy rezerwacie przyrody

Realizowana przez Univest Developer inwestycja Nova Botanica Apartamenty oferuje mieszkania od 34 mkw. do 110 mkw. Inwestycja powstaje w pobliżu Rezerwatu Przyrody Karczówka przy ul. Podklasztornej 101 w Kielcach.

Autor: HouseMarket.pl 07 listopada 2016 14:47

Atrakcyjna lokalizacja w cichym zakątku miasta i zarazem bliskie sąsiedztwo centrum to największe atuty inwestycji. Mieszkania w części budynku mają widok na ogród botaniczny, który powstaje przy ul. Karczówkowskiej.

Nova Botanica Apartamenty to czterokondygnacyjny budynek z mieszkaniami wyposażonymi w duże balkony i tarasy. Kondygnację 0 budynku zajmuje garaż, zaplecza parkingowe i dodatkowe pomieszczenia gospodarcze. Na wszystkie kondygnacje dojeżdża cichobieżna winda prowadząca z poziomu garażu nadziemnego.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kameralny budynek Nova Botanica Apartamenty ma dwie klatki schodowe. Mieści 18 mieszkań z przestronnymi pokojami i dużymi łazienkami. W inwestycji zaplanowano 13 miejsc postojowych naziemnych w hali garażowej oraz 13 miejsc postojowych zewnętrznych, w tym cztery zadaszone wiatą ażurową. Teren wokół obiektu będzie ogrodzony z kontrolą dostępu i otoczony zielenią projektowaną oraz istniejącą.

Inwestycja spełnia oczekiwania zarówno preferujących niewielkie mieszkania jak i oczekujących dużych, przestronnych apartamentów z pięknym widokiem na roztaczającą się wokół zieleń. W zachodniej części działki powstanie miejsce wypoczynku. Przewidywany termin zakończenia inwestycji to grudzień 2017 r.

Część lokali kwalifikuje się do programu Mieszkanie dla Młodych. Deweloper zapewnia pełną obsługę formalno-prawną związaną z dofinansowaniem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych