Nova Magdalenka po raz trzeci

Novisa Development wypuszcza właśnie na rynek trzecią odsłonę jednego ze swoich flagowych projektów. Nova Magdalenka 3, zlokalizowana w Słominie, 20 minut od ścisłego centrum stolicy jest zaplanowaną z rozmachem kontynuacją cieszących się dużą popularnością rodzinnych osiedli przy ul. Piaseczyńskiej.

Autor: Housemarket.pl 02 marca 2021 08:57

- Pierwsze dwie odsłony osiedla, które miały swoje premiery wiosną i jesienią 2020 roku, cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem – mówi dyrektor sprzedaży Zachariasz Nercz - Dlatego tym razem do oferty wprowadziliśmy rekordową liczbę 123 lokali, których metraż wynosić będzie od 71,95 do 104,15 mkw. Podobnie jak w przypadku pozostałych naszych inwestycji przy ul. Piaseczyńskiej, osiedle Nova Magdalenka 3 zapewni przyszłym właścicielom nie tylko ciszę, bliskość natury i doskonałą lokalizację, ale także możliwość zakupu własnego, przestronnego domu w atrakcyjnej cenie, porównywalnej do ceny mieszkania w mieście.

Kompleks kameralnych domów liczący 24 budynki w zabudowie szeregowej, zlokalizowany będzie w atrakcyjnej okolicy, zapewniającej dostęp do rozległych terenów zielonych w tym, odległych zaledwie o kilka minut drogi samochodem, Lasów Sękocińskich oraz liczącego 110 ha Rezerwatu Przyrody „Stawy Raszyńskie” - siedliska unikalnych gatunków roślin i zwierząt.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja nawiązuje swoją estetyką do dwóch poprzednich odsłon osiedla. Oko przyciąga klasyczna, ponadczasowa kompozycją barw. Dominuje tu biel przełamana grafitem i ocieplona elementami dekoracyjnymi w odcieniach naturalnego drewna i szarości kamienia. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać między lokalami 3-,4-, 5-pokojowymi dostępnymi w tej inwestycji. Do każdego z domów przypisane będzie jedno lub dwa miejsca postojowe, a do niektórych lokali również garaż. Domy charakteryzować się będą funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, który zapewni dobrą komunikację i pozwoli na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Tej zaś jest naprawdę dużo, gdyż wszystkie pomieszczenia mają ponadstandardową wysokość – na parterze 2,80 m. i 2,75 m. na piętrze. Dzięki temu rozwiązaniu wnętrza są doskonałe doświetlenie, a dodatkowe metry można przeznaczyć na praktyczne schowki. Także części wspólne osiedla mają przyjazny i funkcjonalny układ. Uwagę przyciągają zwłaszcza proste, szerokie aleje oraz duży, nowoczesny plac zabaw, który stanowić będzie bezpieczną i atrakcyjną przestrzenią dla najmłodszych mieszkańców osiedla.

Posiadanie prywatnego ogrodu, będącego zielonym azylem to kolejny dobry powód, by zdecydować się na zakup domu w Novej Magdalence 3.

- Oferujemy ogrody o zróżnicowanym metrażu, od niewielkich liczących 30 m2 aż po 277-metrowe powierzchnie dla najbardziej wymagających – mówi dyr. Zachariasz Nercz – Układ i wielkość ogrodów została pomyślana tak, by wpisać się w oczekiwania możliwie szerokiej liczby osób. Niezależnie od wybranego metrażu możliwość indywidualnej aranżacji pozwoli właścicielom dopasować przestrzeń do potrzeb swoich i swojej rodziny – dodaje.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych