Nova Targowa. Pierwsze osiedle Wikany w Tarnobrzegu

Spółka grupy Wikana podpisała umowę na generalne wykonawstwo pierwszego etapu inwestycji Nova Targowa w Tarnobrzegu. Deweloper planuje zakończyć budowę w sierpniu 2017 r.

Autor: HouseMarket.pl 18 sierpnia 2016 14:23

Realizację pierwszego etapu inwestycji Nova Targowa, zlokalizowanej przy ul. Targowej w Tarnobrzegu, powierzono firmie REM z siedzibą w Malinie. Wartość kontraktu wykonawczego to 5,8 mln zł. W ramach etapu powstanie 45 lokali, podczas gdy cały projekt zakłada powstanie 120 lokali.

– Pozytywnie oceniamy perspektywy rozwoju na tarnobrzeskim rynku mieszkaniowym. Nova Targowa, dzięki atrakcyjnej lokalizacji oraz dostosowanym do oczekiwań klientów metrażom i układom oferowanych mieszkań ma wszelkie predyspozycje ku temu, by stać się lokalnym bestsellerem – informuje Robert Pydzik, prezes zarządu Wikany.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Debiut Wikany w Tarnobrzegu

Nova Targowa to zespół dwóch budynków mieszkalnych w rejonie ulic: Targowej i Tracza. – Wikana stale się rozwija, dlatego na mapie naszych inwestycji wciąż pojawiają się nowe miejsca. Interesują nas miasta, które mają duży potencjał i dadzą nam możliwość realizowania ciekawych pomysłów. Dlatego zdecydowaliśmy się wybudować mieszkania w Tarnobrzegu – mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikany.

W czteropiętrowych budynkach zaprojektowano łącznie sto dwadzieścia lokali mieszkalnych w metrażach od 30 mkw. do 80 mkw. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną mieszkania od dwupokojowych do czteropokojowych z możliwością własnego zaaranżowania. Lokale na parterze będą miały ogródki, a te na wyższych piętrach wyposażone zostaną w balkony.

– Nova Targowa to atrakcyjna propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie dbających o komfort użytkowania i estetykę wykonania. Funkcjonalne rozwiązania oraz estetyczna architektura podkreślą nowoczesny charakter osiedla – podkreśla Robert Pydzik.

Nova Targowa: elegancja i prostota

Elewacja utrzymana w jasnej kolorystyce sprawi, że budynki wyróżnią się elegancją i prostotą. Dopełnieniem będą atrakcyjne balkony, w których balustrada do połowy będzie pełna, a w górnej części wykonana z prętów. Pojawi się również oryginalna prostokątna stolarka okienna.

Osiedle jest ogrodzone z dwóch stron, natomiast od ulic: Targowej i Tracza otwarta przestrzeń łączy się z układem miejskim. Teren wokół inwestycji zostanie zaaranżowany tak, aby w sposób funkcjonalny i estetyczny uwzględniał najważniejsze potrzeby mieszkańców. Znajdą się tu m.in. osiedlowe drogi, chodniki dla pieszych, ławki. Dla najmłodszych przewidziano plac zabaw, w otoczeniu zieleni.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych