Nova Viva Garden na warszawskiej Białołęce rozpoczyna sprzedaż

Rozrasta się koncept mieszkaniowy Viva Garden realizowany przez Victorię Dom na warszawskiej Białołęce. Najnowsza część tej inwestycji to Nova Viva Garden.

Autor: housemarket.pl 29 czerwca 2022 14:51

  • W ofercie Nova Viva Garden dostępnych jest 96 mieszkań.
  • Deweloper przygotował ułatwienie dla klientów - przy podpisaniu umowy wystarczy wpłacić 20 proc. wartości wybranego „M”.
  • Victoria Dom gwarantuje także, że nie zmieni ceny zapisanej w umowie.

W ofercie Nova Viva Garden dostępnych jest 96 mieszkań w 4-kondygnacyjnym budynku. Ceny zaczynają się od 9 300 mkw. Co bardzo ważne dla potencjalnych klientów, przy podpisaniu umowy wystarczy wpłacić 1/5 ceny mieszkania.

- Rozumiemy sytuację naszych klientów i reagujemy na trudności z osiągnięciem zdolności kredytowej, drożejące koszty życia i wysoką inflację. Ta sytuacja dotyka zresztą także nas, choćby poprzez rosnące koszty budowy. Biorąc to wszystko pod uwagę zaproponowaliśmy dla klientów wyjątkową ofertę. Proponujemy przy podpisaniu umowy wpłatę tylko 20 proc. ceny, na pozostałe 80 proc. czekamy aż do zakończenia budowy - wyjaśnia Ewa Rathe-Głowacka, dyrektor marketingu Victorii Dom.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nazwa nowej inwestycji wprost nawiązuje do już istniejącego kompleksu dewelopera przy ul. Białołęckiej.

- Wręcz zobowiązuje do tego zapewniająca relaks niska, nowoczesna zabudowa oraz wszechobecna zieleń. Osiedle Nova Viva Garden przy ul. Pawła Włodkowica to miejsce dla wszystkich, którzy pragną odnaleźć spokój w zielonym otoczeniu, jednocześnie nie rezygnując z handlowej i rozrywkowej oferty stolicy - mówi E. Rathe-Głowacka.

Mieszkańcy nowej inwestycji Victorii Dom będą mieli do dyspozycji strefę fitness i plac zabaw dla dzieci. Codzienne potrzeby mieszkańców zapewnią lokale usługowe zlokalizowane na parterze budynku. Inwestycja jest dobrze skomunikowana dzięki pobliskim liniom autobusowym i tramwajowym. Dogodne połączenia zapewnią także położone nieopodal dwie stacje kolejowe oraz wkrótce stacja II linii metra. Dodatkowo, w okolicy są szkoły, żłobki oraz przedszkola, a także sklepy oraz galerie handlowe.

Nova Viva Garden jest czwartą inwestycją realizowaną obecnie przez Victorię Dom na Białołęce. Jej zakończenie zaplanowane jest na drugi kwartał 2024.r. Na Białołęce powstają także osiedla: Olchowy Park, Przystanek Tarchomin i Nova Sfera.

Victoria Dom to deweloper z 24-letnim doświadczeniem, którego filozofią jest maksymalne ułatwienie zakupu mieszkania. Pomaga w tym Dom Kredytowy Victoria. Deweloper oddał do użytku ponad 12 tys. mieszkań i domów. Obecnie w różnych fazach realizacji i przygotowania jest ponad 12,5 tys. mieszkań. Spółka, która prowadzi inwestycje przede wszystkim w Warszawie, w ubiegłym roku rozpoczęła również budowę osiedla Viva Piast w Krakowie. Od 6 lat deweloper jest obecny także na rynku niemieckim – w Berlinie, a od dwóch lat w Lipsku.

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych