Nove Dopiewo - kameralnie na przedmieściach

Zgodnie z harmonogramem przebiegają prace budowlane przy realizacji projektu Nove Dopiewo. W podpoznańskim Dopiewie powstanie kameralny budynek wielorodzinny z 20 mieszkaniami o powierzchni od 30 do 64 metrów kwadratowych.

Autor: housemarket.pl 07 września 2022 12:57

  • Scandic Park działa na rynku mieszkaniowym już ponad dekadę.
  • Aktualne dwie inwestycje dewelopera znajdują się na terenie gminy Dopiewo.
  • U zbiegu ulic Konarzewska i Łąkowa powstaje kameralny, trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny.

Dopiewo to modna lokalizacja, która popularność zawdzięcza dogodnej infrastrukturze, zielonemu otoczeniu oraz sprawnej komunikacji z Poznaniem. Siedzibą gminy jest miejscowość Dopiewo i to właśnie tam realizowany jest projekt Nove Dopiewo.

U zbiegu ulic Konarzewska i Łąkowa powstaje kameralny, trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny. Do dyspozycji przyszłych właścicieli będzie 20 mieszkań o powierzchni od 30 do 64 mkw., a wśród nich kawalerki jak i lokale dwupokojowe. Mieszkania na parterze uzupełniają ogrody o powierzchni od 41 do nawet 110 mkw., a pozostałe lokale przestronne balkony. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Ogrody, które proponujemy do mieszkań na parterze wyróżniają się powierzchnią, rzadko spotykaną przy budynkach wielorodzinnych. To daje wiele możliwości ich aranżacji - mówi Justyna Wiśniewska, reprezentująca Scandic Park.

Przed budynkiem znajdą się miejsca postojowe dla właścicieli mieszkań, ale również dla gości. Deweloper zaaranżuje także wspólną zieloną przestrzeń rekreacyjną.

Ceny rozpoczynają się od 225 792 zł brutto za kawalerkę o powierzchni 30.72 mkw.

Planowany termin zakończenia realizacji to II kwartał 2023 roku.

Dopiewo to spokojna, urokliwa miejscowość w położona przy zachodniej granicy Poznania. Jest tutaj dużo terenów leśnych z licznymi ścieżkami pieszo - rowerowymi oraz jezior, które umożliwiają odpoczynek, regenerację i rekreację wśród przyrody. Nie brakuje też licznych udogodnień gwarantujących komfort zamieszkiwania. Nieopodal inwestycji mieści się szkoła podstawowa, przedszkole, apteka, gabinety medyczne oraz liczne sklepy i punkty handlowo-usługowe. Działa także komunikacja podmiejska oraz kolej metropolitalna. Co istotne, w pobliżu znajduje się wjazd na autostradę A2 oraz drogi S5 i S11.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych