Novisa Development z nowym osiedlem Pod Topolami

Bliskość zabytkowego parku, zaprojektowane w sposób funkcjonalny wnętrza, jedno lub dwa miejsca postojowe i prywatne ogrody o zróżnicowanych metrażach od 24 do 242 mkw. to wyróżniki nowej inwestycji Novisa Development osiedla domków w podwarszawskiej miejscowości Zamienie.

Autor: Housemarket.pl 27 września 2021 10:58

Bliskość zabytkowego parku, zaprojektowane w sposób funkcjonalny wnętrza, jedno lub dwa miejsca postojowe i prywatne ogrody o zróżnicowanych metrażach od 24 do 242 mkw. to wyróżniki nowej inwestycji Novisa Development w podwarszawskiej miejscowości Zamienie.

W ofercie znajdą się domy o metrażu od 62,81 do 81,22 mkw. Pierwsze budynki na osiedlu będą gotowe do odbioru w IV kwartale 2023 a ceny lokali zaczynają się już od 519 000 zł. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ramach inwestycji Pod Topolami powstanie jedynie 36 domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej.

 – Zależy nam na tym, aby mieszkańcy osiedla mogli tworzyć lokalną społeczność, w której nikt nie jest sobie obcy – mówi Zachariasz Nercz dyrektor działu marketingu i sprzedaży Novisa Development. –  W mieście ludzie są często anonimowi, chociażby przez to, że w ramach jednej inwestycji powstaje nawet kilkaset lokali, a liczba mieszkańców oscyluje w granicach do kilku tysięcy. Kameralne osiedla, które budujemy z myślą o rodzinach, to idealne miejsca na nawiązywanie sąsiedzkich relacji i budowanie zaangażowanej społeczności – dodaje.

 Nowoczesny design osiedla i funkcjonalne rozwiązania wewnątrz lokali

 Niska zabudowa oraz nowoczesny design sprawiają, że inwestycja doskonale wkomponowuje się w okoliczną architekturę, gdzie prym wiodą małe osiedla domków jednorodzinnych. Proste bryły, duże przeszklenia oraz elewacje utrzymane w kolorach bieli, szarości i naturalnego brązu nadają projektowi ponadczasowych cech.

 Domy przy ul. Błędnej w Zamieniu zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców. Uwagę zwraca intuicyjny podział lokalu na strefę dzienną na parterze oraz prywatną na piętrze. W strefie dziennej, gdzie toczy się życie rodziny i odbywają się spotkania towarzyskie, zaprojektowano przestronne salon z aneksem kuchennym w ergonomicznym kształcie litery „L”. 

 Do każdego domu przynależeć będzie prywatny ogród. Podobnie jak w przypadku domów duże zróżnicowanie metraży od 24-metrowych, przytulnych ogródków po 200-metrowe przestrzenie zielone gwarantuje, że każdy znajdzie opcję odpowiednią dla siebie. To czy powstaną tam rabaty kwiatowe, plac zabaw dla najmłodszych czy kącik  wypoczynkowy dla całej rodziny zależy wyłącznie od przyszłych właścicieli. Każdy dom posiada również jedno lub dwa komfortowe miejsca postojowe.

 Podmiejska okolica z rozbudowaną infrastrukturą dla rodzin

 Nowe, kameralne osiedle w Zamieniu od Novisa Development jest doskonale skomunikowane ze wszystkimi dzielnicami Warszawy dzięki trasie S7 oraz południowej obwodnicy Warszawy. Dojazd do miasta zajmuje zaledwie ok. 15 minut zaś do ścisłego centrum dotrzemy w mniej niż pół godziny. Pieszo dotrzeć można do najbliższego przystanku autobusowego odległego o 600 metrów od osiedla oraz do stacji kolejowej Warszawa Jeziorki. Dotarcie spacerem do tej ostatniej zajmie mieszkańcom osiedla ok. 20 minut.

 – Dzięki dogodnej lokalizacji zapewniającej dobry dojazd do Warszawy mieszkańcy osiedla Pod Topolami nie muszą rezygnować ze swoich planów i pracy w stolicy – mówi Zachariasz Nercz – Mają natomiast zapewnioną wyjątkową swobodę i prywatność, i to w cenie mieszkania w Warszawie.

 Jednak wszystko, czego potrzebują na co dzień do wygodnego życia, mieszkańcy osiedla znajdą w swojej najbliższej okolicy. Dogodna lokalizacja osiedla zapewnia bowiem łatwy dostęp do lokalnej, wciąż rozbudowywanej infrastruktury. Docenią ją zwłaszcza rodziny z dziećmi. W pobliżu znajdują się punkty handlowo-usługowe, place zabaw, obiekty sportowe i placówki edukacyjne: szkoły, przedszkola i żłobki. Nowo wybudowana szkoła podstawowa w Zamieniu posiada doskonałe zaplecze i bogatą ofertę zajęć dodatkowych dla uczniów.

 Codzienne zakupy również nie nastręczą problemów. W okolicy znajduje się kilka sklepów w tym popularnych sieci handlowych, do których właściciele domów w inwestycji Pod Topolami dotrą na piechotę lub samochodem w zaledwie kilka minut. Na uwagę zasługują również walory przyrodnicze okolicy m.in. Park w Zamieniu a także rozległe tereny zielone oraz okoliczna infrastruktura sportowo-rekreacyjna zachęcająca do spędzania czasu aktywnie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych