Novisa Garden: osiedle pełne ogrodów

Novisa Garden to owoc doświadczeń zebranych przez firmę Novisa podczas 15 lat projektowania rodzinnych osiedli o kameralnej zabudowie. W efekcie powstało rozwiązanie, dzięki któremu każde z oferowanych mieszkań będzie miało dostęp do atrakcyjnego ogrodu.

Autor: HouseMarket.pl 19 września 2016 12:51

Novisa Garden to nowoczesne osiedle realizowane przez firmę Novisa Development i stworzone z myślą o rodzinach. Powstaje przy ul. Ignacego Krasickiego w Nowej Woli.

Ambicją dewelopera było stworzenie projektu takich mieszkań, które łączyłyby w sobie dwie cechy – niską cenę oraz komfort życia porównywalny z domem jednorodzinnym. W Novisa Garden każdy z 44 lokali, bez względu na to czy znajdują się na poziomie 0 czy na piętrze, ma bezpośredni dostęp do własnego ogrodu oraz salon z kominkiem. Oprócz tego poszczególne mieszkania posiadają balkony, dostęp do adaptowalnego poddasza, a także dwa miejsca parkingowe w garażu wewnętrznym lub wolnostojącym. W ramach inwestycji powstaną mieszkania 3-pokojowe o powierzchni 67 mkw. oraz czteropokojowe o powierzchni 78 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dodatkowo, w ramach osiedla powstanie 10 domów jednorodzinnych o powierzchni 70 mkw. Każdy z nich posiada salon z kominkiem, dostęp do ogrodu oraz dwa miejsca postojowe.

Każdy lokal posiada podłączenie do wszystkich niezbędnych mediów, takich jak woda, kanalizacja, gaz, energia oraz ogrzewanie z kotła kondensacyjnego – indywidualnego dla każdego mieszkania i wykończony jest w standardzie deweloperskim. Wszystkie mieszkania mają ponadto na wyposażeniu wygodny video domofon.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych