Nowa inwestycja na poznańskich Podolanach

Ekonbud-Fadom ruszył z budową kolejnego projektu mieszkaniowego. Kontynuacja Reduty Nowe Podolany zakłada realizację dwóch budynków, w których zaaranżowano 185 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 19 maja 2017 10:37

Znajdą się tam powierzchnie od 37 do 82 mkw. Docelowo inwestycja będzie oddana w dwóch etapach. Jeden budynek zostanie przekazany mieszkańcom w czerwcu 2018 roku, drugi zaś w grudniu 2018 roku.

Osiedle Reduta Nowe Podolany będzie jeszcze większe, bowiem właśnie rozpoczęła się budowa kolejnych etapów. Kontynuacja inwestycji przy ulicy Jasielskiej to dwa budynki, wyróżniające się ciekawą architekturą i różnorodnością mieszkań. – Już na etapie projektu zadbaliśmy o przygotowanie szerokiej oferty lokali. Dlatego też pojawiły się kawalerki, jak i mieszkania dla dużych rodzin – mówi Agata Nowaczyk, specjalistka z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. Pierwszy z powstających budynków składa się z 85 mieszkań o powierzchni od 37 do 72 mkw. Natomiast drugi obejmuje realizację 100 mieszkań, których metraż waha się od 39 do 82 mkw. Są to kawalerki oraz mieszkania dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe z aneksem kuchennym. Ceny rozpoczynają się od 218 tys. zł brutto.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Deweloper ogłosił datę zakończenia projektu. Zgodnie z prognozami dla budynku numer 6 będzie to koniec czerwca 2018 roku, a dla budynku numer 7 – grudzień 2018 roku. – Prace na inwestycji już się rozpoczęły. Generalny wykonawca przygotowuje teren pod budowę i prowadzi pierwsze wykopy – dodaje Agata Nowaczyk. Ekonbud-Fadom zadbał również o dodatkowe udogodnienia. Każda klatka schodowa zostanie wyposażona w cichobieżną windę, powstaną komórki lokatorskie, a także miejsca postojowe. Nie zabraknie również aranżacji części wspólnych. W ramach małej architektury powstanie droga wewnętrzna, chodniki oraz oświetlenie. Co istotne, osiedle posiada już w dwa świetnie wyposażone place zabaw.

Zielonogórski deweloper na poznańskim rynku budowlanym funkcjonuje wiele lat. Na przestrzeni czasu z sukcesem zakończył pięć etapów osiedla Reduta Nowe Podolany, inwestycje przy ulicy Mateckiego i Jasnej Roli oraz dwa budynki przy ulicy Piątkowskiej. – W sprzedaży pozostały ostatnie lokale usługowo-handlowe na Piątkowskiej i mieszkania na osiedlu przy Jasielskiej – zaznacza Agata Nowaczyk.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych