Nowa inwestycja Syrena Invest na warszawskim Targówku. Rusza przedsprzedaż przy Klukowskiej 54

Syrena Invest rozpoczyna przedsprzedaż najnowszej inwestycji Klukowska 54, która mieści się w spokojnej części Targówka.

Autor: Housemarket.pl 20 września 2021 11:18

  • Ta kameralna inwestycja obejmie 3 budynki, w których znajdzie się 61 mieszkań i 85 miejsc garażowych.
  • Deweloper wyposażył projekt budynku w ekologiczne rozwiązania, które pozwolą przyszłym mieszkańcom zaoszczędzić na opłatach związanych ze zużyciem wody i odprowadzaniem ścieków.

 Inwestycja Klukowska 54 zlokalizowana jest niedaleko terenów zielonych, takich jak plaże Zalewu Bardowskiego czy lasu na Utracie, co umożliwi przyszłym mieszkańcom wypoczynek w otoczeniu natury. Deweloper zakłada, że inwestycja będzie atrakcyjna dla młodych ludzi poszukujących pierwszego mieszkania i rodzin z dziećmi.

 Rozwiązania przyjazne dla środowiska i portfela

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Adolfo Alústiza, CEO Syrena Invest, potwierdza, że firma kieruje się komfortem przyszłych mieszkańców, co poza wygodą i jakością mieszkań, oznacza dobrze skomunikowane inwestycje w niedalekiej odległości od centrum miasta, jak i blisko terenów zielonych.

 – W przypadku Klukowskiej 54 poszliśmy krok dalej, ponieważ po zakupie gruntu wzbogaciliśmy istniejący projekt o rozwiązania ekologiczne planując instalację odprowadzania wody deszczowej. To decyzja, która wynika zarówno z naszej troski o środowisko, jak i chęci wdrażania przyjaznych, również pod względem ekonomicznym, rozwiązań dla klientów – podkreśla.

 Klukowska 54, jako jeden z niewielu projektów deweloperskich w Warszawie, będzie wyposażony w system zagospodarowania wody deszczowej, który obejmie rozwiązania ograniczające odpływ wód opadowych do odbiorników i infrastrukturę umożliwiającą ich wykorzystanie. Dzięki temu nabywcy mieszkań będą ponosić niższe koszty dostawy wody, odprowadzania ścieków sanitarnych i wód do miejskich systemów kanalizacyjnych oraz zagospodarowania odpadów stałych. Zgodnie z wyliczeniami ekspertów oszczędność dla właściciela mieszkania może wynieść od 15 proc. do 35 proc. wysokości opłat.

 By wykorzystać te możliwości, niezbędne jest zatrzymanie na terenie inwestycji odpowiedniej ilości wody deszczowej w zbiorniku retencyjnym, co pozwoli zagospodarować ją do spłukiwania toalet i podlewania terenów zielonych. Kluczowym elementem instalacji będzie wprowadzenie wewnątrz budynku dualnej instalacji wodociągowej, tj. oddzielnej instalacji dla wody pobieranej z sieci miejskiej dla potrzeb spożywczych i mycia oraz do spłukiwania toalet.

Dodatkowo deweloper zaaranżuje zielony dach na jednym z budynków, a na parkingu podziemnym, miejsce przystosowane do ładowania samochodów elektrycznych.

 Inwestycja w pigułce

Kameralna inwestycja Syreny Invest będzie obejmować 61 mieszkań o powierzchni od 30,4 mkw do 116,7 mkw, z balkonami do około 30 mkw, poprzez mieszkania z tarasami do 57,7 mkw, aż po lokale z ogródkami, których powierzchnia wyniesie 228,35 mkw. Do dyspozycji mieszkańców będą również podziemne miejsca garażowe, komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe. Budowa rozpocznie się w 4. kwartale br., a jej zakończenie przewidziane jest na 2. kwartał 2023. 

 Przyszli mieszkańcy Klukowskiej 54 będą mieli dostęp do stacji metra (Trocka, Dworzec Wileński), stacji kolejowej Warszawa Zacisze-Wilno i pobliskich przystanków autobusowych. Atutem inwestycji jest również bliskość terenów zielonych, tj. plaży Zalewu Bardowskiego i lasu na Utracie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych