Nowa Lena. Słoneczne apartamenty w Sosnowcu

Realizowane przez Perito Apartamenty Nowa Lena to 48 mieszkań o wysokim standardzie w Sosnowcu przy ul. Lenartowicza. Zaprojektowano je z dbałością o optymalne oświetlenie i nasłonecznienie pomieszczeń.

Autor: HouseMarket.pl 29 marca 2017 10:21

Nowa Lena to nowoczesna architektura zabudowy wielorodzinnej zaprojektowana w sposób zapewniający komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Inwestycja składa się
z czterech segmentów 1A, 1B, 1C i 1D stanowiących spójną całość.

Każdy czterokondygnacyjny segment posiada klatkę schodową z nowoczesną windą cichobieżną. Mieści się w nim 12 apartamentów z garażem podziemnym. Całość zawiera 48 komfortowych apartamentów o powierzchni od 45 mkw. do 64 mkw. Apartamenty cechuje wysoki standard, dbałość o optymalne oświetlenie i nasłonecznienie pomieszczeń.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zastosowane technologie ścienne zapewniają maksymalną izolację akustyczną. Inwestycja jest realizowana przy wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości, przyjaznych zdrowiu i środowisku.

Osiedle zlokalizowano w odległości od drogi gwarantującej spokój i bezpieczeństwo mieszkańcom. Teren będzie zabezpieczony ogrodzeniem i bramą wjazdową otwieraną automatycznie (pilot/karta) lub po wprowadzeniu kodu zabezpieczającego.

Usytuowanie inwestycji zapewnia szybki i bezproblemowy dostęp do najważniejszych miejsc i instytucji tj. szkoła, ośrodek zdrowia, szpital, sklep, obwodnica, komunikacja miejska, centrum miasta, itp.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych