Nowa Młynowa zapewnia miejski styl życia

Nowa Młynowa, inwestycja firmy Jaz-Bud powstaje u zbiegu ulicy Młynowej i Wyszyńskiego w Białymstoku. To budynek mieszkalny o wysokości od sześciu do ośmiu pięter z lokalami użytkowymi w parterze, komórkami lokatorskimi oraz dwukondygnacyjnym parkingiem podziemnym.

Autor: HouseMarket.pl 03 listopada 2016 14:26

W budynku znajdą się mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 27,25 mkw. do 68,79 mkw. Ceny zaczynają się od 4660 zł za mkw. Lokale usługowe kosztują od 7500 zł za mkw. brutto. Pojedyncze miejsca parkingowe deweloper wycenił na 20 tys. zł - 22 tys. zł, a podwójne: 25 tys. zł - 30 tys. zł.

Do każdego mieszkania powyżej 30 mkw. można dokupić piwnicę lub pomieszczenie przynależne przy wybranym miejscu parkingowym. Istnieje obowiązek zakupu miejsca parkingowego do każdego mieszkania powyżej 39 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budynek realizowany jest w trzech etapach. Planowane zakończenie pierwszego nastąpi w styczniu 2017 r., drugiego – w czerwcu 2017 r., a trzeciego – we wrześniu 2017 r.

W realizowanym projekcie znajdą się mieszkania typu studio, dwupokojowe, trzypokojowe i czteropokojowe. Na parterze od strony patio zaprojektowano zadaszone i wydzielone miejsca na rowery – jedyne takie rozwiązanie w Białymstoku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych