Nowa Murowana oferuje dodatkowe udogodnienia w cenie mieszkaniahousemarket.pl - 18 października 2019 10:55


Osiedle Nowa Murowana, zlokalizowane kilkanaście kilometrów od Poznania, proponuje szereg udogodnień, które przyszli mieszkańcy będą mieć w cenie mieszkania. O czym dokładnie mowa?

Na wielkopolskim rynku deweloperskim działa ponad 100 firm, oferujących nowe mieszkania w Poznaniu oraz bliższych lub dalszych przedmieściach. Podczas ostatnich tygodni zaprezentowano kontynuację już udanych projektów, jak i absolutne premiery, co tylko potwierdza, że dobry moment na rynku trwa.

- Klient świadomie, lub podświadomie, ocenia, co otrzymuje od dewelopera „w cenie” mieszkania. Co prawda dużą część czasu spędza we własnym M, ale w codziennych sytuacjach liczy na wygodę, spokój i bezpieczeństwo. Dlatego zupełnie naturalne jest, że osiedle Nowa Murowana powstaje kompleksowo i ma dodatkowe atuty - podkreśla Patrycja Pilarczyk z biura sprzedaży Nowa Murowana.

Inwestycja przy ulicy Tartacznej w Murowanej Goślinie w powiecie poznańskim powstaje etapami. 43 mieszkania zlokalizowane w dwóch budynkach zostały już oddane w ręce klientów. Trwają prace budowlane w dalszych częściach osiedla.

Inwestycja Nowa Murowana powstaje kompleksowo, a oznacza to, że razem z budynkami mieszkalnymi są przygotowywane drogi wewnętrzne z kostki brukowej, chodniki, oświetlenie, elementy małej architektury, a w przyszłości znajdzie się na osiedlu także plac zabaw. Przy inwestycji jest ogólnodostępny, duży parking, gdzie mieszkańcy mogą zostawić swoje samochody.

Kupując lokal mieszkalny, klient otrzymuje gratis komórkę lokatorską, a jeśli chciałby posiadać indywidualne miejsce postojowe na auto, może je nabyć w cenie 4999 zł brutto, czyli… kilkukrotnie niższej, niż w przypadku inwestycji poznańskich. Także propozycja mieszkań jest bardziej przystępna, ponieważ cena mieszkań zaczyna się od 4 300 zł brutto za 1 mkw. To oznacza, że w cenie kawalerki w Poznaniu, można nabyć mieszkanie nawet trzypokojowe, w dodatku w bardziej kameralnej zabudowie. A to argument nie do przecenienia, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że z Murowanej Gośliny można dojechać do stolicy Wielkopolski w 25 minut szynobusem.

- Wiele takich elementów składa się w całość i mogą zdecydować o zakupie mieszkania w naszej inwestycji. Murowana Goślina to bardzo dobre miejsce do życia, dobrze skomunikowane z Poznaniem. Aktualnie zainteresowanie osiedlem jest tak duże ze strony klientów, że inwestor podjął decyzję o kontynuacji - podsumowuje przedstawicielka biura Nowa Murowana.

Osiedle powstaje w dogodnej lokalizacji, blisko stacji kolejowej, z której można dojechać Poznańską Koleją Metropolitalną na Poznań-Główny. W Murowanej Goślinie znajduje się aż 12 żłobków, przedszkoli oraz punktów przedszkolnych, 5 szkół podstawowych. Spokojne miasto zapewnia pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz miejsca pracy.