Nowa odsłona Apartamentów Mokotów

Dom Development rozpoczął sprzedaż kolejnego etapu Apartamentów Mokotów. W ramach drugiego etapu inwestycji powstanie 190 apartamentów w budynku o ciekawym, nieregularnym kształcie i zróżnicowanej wysokości: od sześciu do dziesięciu pięter.

Autor: HouseMarket.pl 05 czerwca 2017 14:47

W ramach drugiego etapu inwestycji powstanie 190 apartamentów w nowoczesnym budynku o ciekawym, nieregularnym kształcie i zróżnicowanej wysokości od sześciu do dziesięciu pięter. W ofercie są mieszkania od 34 do 129 mkw. Apartamenty są dostępne w cenie od 7900 zł/ mkw. Wszystkie będą posiadać balkon lub loggię, a te na parterze - zielone przedogródki. Mieszkańcy ostatnich kondygnacji będą mogli podziwiać panoramę Warszawy oraz rozpościerający się malowniczy widok na część Dolnego Mokotowa.

Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców zaplanowano dwupoziomowy podziemny garaż z miejscami parkingowymi, komórkami lokatorskimi, który będzie również całodobowo chroniony i monitorowany. Na terenie inwestycji znajdzie się wewnętrzny dziedziniec ze starannie zaprojektowaną roślinnością oraz teren zielony od strony skarpy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dodatkową ozdobą i elementem zagospodarowania osiedla Apartamenty Mokotów nad Skarpą jest duży głaz o wadze 22,5 tony, który został wykopany na terenie pobliskiego Osiedla Dom pod Zegarem. Ten piękny, rzadko spotykany granit alandzki, o czerwonej barwie, prawdopodobnie przywędrował na teren obecnej Warszawy wraz z lodowcem ze Skandynawii. Jest to jeden z większych okazów znalezionych w Warszawie.

Ciekawej, modernistycznej formie budynku dodatkowego wyrazu nadadzą układ szklanych balkonów na elewacji, okładzina kamienna w kolorze drewna oraz elementy grafitowego tynku. Termin planowanego przekazania gotowych mieszkań to czwarty kwartał 2018 r. Apartamenty Mokotów nad Skarpą zaprojektowała pracownia mąka.sojka.architekci. Generalnym wykonawcą drugiego etapu inwestycji jest Unibep.

Skarpa Warszawska, na której powstają Apartamenty Mokotów nad Skarpą, to wyjątkowy element panoramy miasta. Jej teren rozciąga się na długości ok. 31 km. Na wzniesieniu znajduje się wiele warszawskich zabytków, rezydencji czy parków, takich jak: Zamek Królewski, Pałac Prezydencki, Uniwersytet Warszawski, Belweder i Łazienki, mokotowski Pałac Szustra, czy zlokalizowane w pobliżu apartamentów Dom Development park Arkadia i Królikarnia.

- Kolejny etap Apartamentów Mokotów nad Skarpą to kontynuacja inwestycji cieszącej się ogromnym zainteresowaniem klientów. Niekwestionowanym jej atutem jest prestiżowa lokalizacja i modernistyczna architektura. Mokotów to dzielnica z bogatą historią, bardzo lubiana przez warszawiaków. Eleganckie otoczenie, ciekawe miejsca do wypoczynku oraz największa liczba szkół i przedszkoli wyróżniają tę część Warszawy. Nasza inwestycja powstaje bezpośrednio na Skarpie Warszawskiej, co zapewni mieszkańcom wspaniały widok na zielony i chroniony teren skarpy oraz panoramę miasta. Dodatkowym atutem tego miejsca jest bliskość jednego z kluczowych węzłów komunikacyjnych stolicy zwanym niegdyś Dworcem Południowym – powiedział Jarosław Szanajca, prezes Dom Development.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych