Nowa spółka w portfelu Grupy APP. Oferuje kompleksowe usługi w obszarze zarządzania inwestycjami

Do Grupy APP, w której skład wchodzą APP-Projekt, APP-Construction i APP-Projekt Development, dołącza oficjalnie APP Real Estate. Nowa spółka ma wspierać inwestorów – głównie zagranicznych – w kompleksowym zarządzaniu procesami inwestycyjnymi na polskim rynku.

Autor: housemarket.pl 14 grudnia 2021 12:32

- APP Real Estate powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku krajowego. Budowany przez ponad 16 lat zespół APP-Projekt to doświadczeni profesjonaliści ze wszystkich dziedzin branży budowlanej. Chcemy oferować zagranicznym oraz krajowym inwestorom zarządzanie inwestycją na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego i w pełnym zakresie realizacji projektu. Powołując APP Real Estate przyświecała nam idea kompleksowego wsparcia naszych klientów – podkreśla Peter Hartmann, członek zarządu APP Real Estate.

APP Real Estate świadczy usługi dedykowanych pakietów zarządzania projektami inwestycyjnymi. Inwestor indywidualnie może decydować o swoich potrzebach, otrzymując w ramach konkretnego projektu, kompletny oraz dopasowany do oczekiwań i danej inwestycji pakiet usług. Spersonalizowane usługi uwzględniają charakter każdego projektu i obejmują zarządzanie pracami na wszystkich etapach: od znalezienia terenów inwestycyjnych lub nieruchomości, opracowania biznesplanu, przez wizję lokalną, rekomendacje dotyczące lokalizacji, projektowanie architektoniczne, generalne wykonawstwo, nadzór inwestorski i nadzór bankowy, aż po wsparcie marketingowe, zarządzanie obiektem i sprzedaż Klientowi końcowemu. Jest to możliwe dzięki współpracy z szeregiem ekspertów branży, tworzących profesjonalną kadrę Grupy APP.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Szeroki zakres wiedzy na temat polskiego rynku budowlanego i sektora nieruchomości oraz wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży umożliwiają kompleksowe zarządzanie każdym projektem: od hal magazynowych i osiedli mieszkaniowych aż po obiekty biurowe i centra handlowe.

- Takie podejście niewątpliwie usprawnia koordynację i najlepiej optymalizuje projekt dla realizacji celów inwestora. To zupełnie nowa jakość na polskim rynku – dodaje Jacek Korwin-Małaszyński, członek zarządu APP-Projekt oraz APP Real Estate.

Zarząd APP Real Estate tworzą Jacek-Korwin-Małaszyński oraz Peter Hartmann.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych