Nowe apartamenty Dom Development wpisują się w tkankę miejską Pragi Południe

Koneserzy apartamentów ze spektakularnym widokiem na panoramę Warszawy i Stadion Narodowy mogą zacierać ręce. Dom Development rozpoczął drugi etap sprzedaży mieszkań na Osiedlu Forma. W w ofercie apartamenty w 17-piętrowej wieży z panoramicznym widokiem na miasto.

Autor: HouseMarket.pl 21 czerwca 2017 14:27

Wysokościowce są synonimem rozwoju dzielnicy, regionu i metropolii. Dotychczas zwykle kojarzone z budynkami biurowymi, cieszą się coraz większą popularnością na rynku mieszkaniowym, i to nie tylko typu premium. Mieszkańcy dużych miast coraz śmielej marzą o wygodnym mieszkaniu na miarę ich portfela, z widokiem zapierającym dech w piersiach, niekoniecznie w sercu metropolii. Praga Południe – ceniona przez warszawiaków w szczególności za bogactwo terenów zielonych i doskonale rozwiniętą infrastrukturą przyciąga nowych mieszkańców i deweloperów. Dom Development S.A. uruchomił właśnie drugi etap sprzedaży mieszkań na osiedlu Forma przy ul. Motorowej. W ofercie m.in. apartamenty w 17-piętrowej wieży.

Osiedle Forma przy ul. Motorowej na Pradze Południe to nowa inwestycja Dom Development. Firma uruchomiła drugi etap sprzedaży mieszkań, w budynku C i D. W ofercie klienci mają do wyboru łącznie 192 lokale mieszkalne i 7 lokali usługowych w budynkach posiadających od 7 do 18 kondygnacji naziemnych oraz kondygnację podziemną. Każdy znajdzie coś dla siebie. Koneserzy apartamentów z zapierającym dech w piersiach widokiem mają szansę nabyć jedno ze 123 mieszkań w 17-piętrowej wieży (budynek C). Z kolei na amatorów niższej zabudowy czeka 76 mieszkań w budynku o 7 kondygnacjach (budynek D). Na terenie osiedla powstanie plac zabaw dla najmłodszych lokatorów, teren rekreacyjny, a w jego centralnej części oczko wodne wraz z imponującą rzeźbą.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Połączenie architektury mieszkaniowej ze sztuką

Dom Development S.A. na rynku nieruchomości mieszkaniowych wyróżnia się nie tylko jakością i precyzją wykończenia, ale i nietuzinkowym podejściem do estetyki. Po Żoliborzu Artystycznym, Osiedle Forma po raz kolejny zaskakuje synergią architektury, sztuki i funkcjonalności.

Dodatkowo, wspólna zielona przestrzeń zaaranżowana wokół nowoczesnej rzeźby, z placem zabaw, drzewami, elementami małej architektury, fontannami i kompozycją wodną w samym centrum inwestycji harmonijnie korespondują z aktualnie obowiązującymi w designie trendami.

Bliskość centrum i bliskość zieleni

Dla osób zainteresowanych kupnem mieszkania wśród kluczowych aspektów wpływających na decyzję jest dojazd do pracy i szkoły, a także dogodne połączenie z centrum miasta - aż 60 proc. respondentów przeprowadzonego niedawno przez Kantar-TNS na zlecenie Dom Development badania uznało je za priorytetowe. Osiedle Forma jest zlokalizowane w odległości 15 minut o ścisłego centrum Warszawy i komfortowo skomunikowane z całym miastem, zarówno dla zmotoryzowanych jak i korzystających z transportu publicznego. Buspas pozwala na dojazd w ciągu 10 minut do Metra Politechnika. Powstająca pobliska linia tramwajowa połączy Gocław z al. Stanów Zjednoczonych, zaś planowana w sąsiedztwie II linia metra jeszcze bardziej usprawni dojazd do pracy, szkoły czy na spotkanie z przyjaciółmi.

Tym, co warszawiacy niezwykle cenią w dzielnicy jest bliskość natury, zadbane i doinwestowane parki i tereny zielone, przystosowane dla rodzin z dziećmi. Wśród miejsc, które najczęściej wymieniają jest Park Skaryszewski, Jeziorko Kamionek, Jeziorko Balaton, Rezerwat Przyrody Olszynka Grochowska, a także mniejsze parki: Polińskiego, Leśnika czy Znicza. Przyszli mieszkańcy osiedla „FORMA” w swoim najbliższym sąsiedztwie będą mieli malownicze Jezioro Gocławskie oraz rekreacyjne Jezioro Balaton, z wypożyczalnią sprzętów wodnych.

Samowystarczalna dzielnica z klimatem starej Warszawy

Jak pokazało badanie Kantar-TNS, warszawiacy cenią Pragę Południe za jej samowystarczalność, czyli za to, że wszystko co ważne i potrzebne jest na miejscu. Dzielnica oferuje szeroki dostęp do placówek szkolno-przedszkolnych, szpitali i przychodni. W zasięgu Osiedla Forma są liczne przedszkola i szkoły, ośrodki sportowe, kina, czy nowoczesne centra kultury, nie wspominając o ciekawej ofercie restauracji, kawiarni czy barów, które swoim lokalnym charakterem i menu przyciągają mieszkańców z pozostałych części miasta.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych