Nowe apartamenty w ofercie Fadesy Polnord

Fadesa Polnord Polska, spółka stowarzyszona, wchodząca w skład Grupy Polnord, rozpoczyna sprzedaż 83 apartamentów w ramach kolejnego etapu inwestycji Apartamenty Innova we Wrocławiu.

Autor: HouseMarket.pl 12 czerwca 2017 09:00

Termin realizacji projektu planowany jest na koniec maja 2019 r. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 6097 zł za mkw.

- Koncentrujemy się na realizacji strategii grupy, która zakłada zwiększenie wolumenu realizowanych inwestycji. W zeszłym miesiącu zaproponowaliśmy zupełnie nowy, prestiżowy projekt Studio Morena w Gdańsku, obecnie, poprzez naszą spółkę stowarzyszoną, poszerzamy ofertę o atrakcyjne apartamenty we Wrocławiu. Do końca roku Grupa Polnord planuje wprowadzić na rynek 11 inwestycji, łącznie na ok. 1450 lokali – mówi Dariusz Krawczyk, prezes zarządu Polnordu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Apartamenty Innova III stanowią kontynuację inwestycji powstającej w pobliżu ukończonych już nowoczesnych zespołów mieszkaniowych - Osiedla Innova i Osiedla Moderno. W ramach inwestycji powstaną dwa 17-piętrowe apartamentowce z całkowitą liczbą 211 mieszkań o powierzchniach od 33 do 120 m kw., a także infrastrukturą techniczną, drogami wewnętrznymi, parkingiem na rowery oraz terenami zielonymi. Inwestycja obejmuje lokale 1, 2, 3 i 4-pokojowe. W wielu z nich będzie można korzystać z obszernego tarasu, a dzięki panoramicznym oknom cieszyć się widokiem na okolicę. Do dyspozycji mieszkańców będzie również dwupoziomowy garaż podziemny na 256 miejsc postojowych, komórki lokatorskie, wózkownie oraz plac zabaw.

Apartamenty Innova III wyróżniają się idealną lokalizacją. Znajdują się blisko centrum miasta i obiektów użyteczności publicznej takich jak: centra handlowe, wyższe uczelnie, szkoły czy obiekty sportowe oraz przystanków komunikacji miejskiej. Warto podkreślić, że lokalizacja inwestycji na mapie akustycznej Wrocławia jest oznaczona, jako jedno z najcichszych miejsc w mieście. Apartamenty charakteryzują się wysoką jakością wykończenia i nowoczesnym designem brył.

Projekt przygotowany został przez pracownię architektoniczną Pro Art Konopka s.c. Generalnym wykonawcą została firma HARAS. Termin zakończenia prac pierwszego budynku planowany jest na marzec a drugiego na maj 2019 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych