Nowe etapy osiedli Park Południe i Zielony Widok od Robyghousemarket.pl - 19 marca 2021 15:02


Robyg rozpoczął sprzedaż kolejnych etapów osiedla Park Południe oraz Zielony Widok w Gdańsku. W sprzedaży pojawiło się łącznie 160 nowych mieszkań.

W ramach kolejnej odsłony inwestycji Park Południe położonej przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku - powstaną 92 mieszkania o metrażach od 30 mkw do 64 mkw, liczące 1, 2 lub 3 pokoje. Ceny dostępnych lokali zaczynają się już od 6 400 zł za mkw - mówi Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży i marketingu Robyg w Gdańsku. - W przypadku osiedla Zielony Widok - w zakresie nowego etapu do sprzedaży włączyliśmy 58 mieszkań, z których widok będzie rozpościerał się na otaczający park, liczących od 1 do 4 pokoi i dostępnych metrażach od 28 mkw do 88 mkw. Ceny mieszkań w przypadku tej inwestycji rozpoczynają się od 7 100 zł za mkw. - dodaje.

Park Południe 

Park Południe to nowoczesne osiedle położone na Chełmie – prężnie rozwijającej się i świetnie skomunikowanej dzielnicy z centrum Gdańska. Nowy etap inwestycji charakteryzuje niska, kameralna zabudowa oraz bezpośredni widok na otaczającą zieleń zaaranżowaną w wyjątkowy park. W ramach oferty dostępne będą mieszkania 1-,2- i 3-pokojowe – idealne dla singli, par oraz rodzin.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mieszkańcy osiedla będą mogli cieszyć się przywilejem posiadania prywatnego parku do swojej dyspozycji. Malowniczy, atrakcyjny dla zmysłów park sensoryczny, który powstanie na terenie inwestycji będzie doskonale wypełniał dostępną przestrzeń i perfekcyjnie komponował się z nowoczesnymi bryłami budynków.

Zielony Widok

Osiedle Zielony Widok, położone u zbiegu ulic Lawendowe Wzgórze i Turzycowej, na gdańskim Jasieniu, to wymarzone miejsce dla osób szukających dla siebie i swoich bliskich wytchnienia od hałasu i zgiełku miasta. Przyszli mieszkańcy czteropiętrowego budynku, który powstanie w ramach nowego etapu, zyskają bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych i parku, na który widok rozpościera się wprost z okien.