Nowe inwestycje mieszkaniowe w grudniu

Jak wyglądał ostatni miesiąc na rynku mieszkaniowym w 2021 roku? Jakie inwestycje pojawiły się w sprzedaży? Zapraszamy do przeglądu.

Autor: Housemarket.pl 09 stycznia 2022 20:10

Nowe mieszkania w Warszawie

J.W. Construction ruszyło ze sprzedażą ostatniego etapu energooszczędnych domów Villa Campina w Ożarowie Mazowieckim pod Kampinosem. Do sprzedaży weszło 22 domów.

Novisa Development wprowadza do sprzedaży 164 domy w ramach czwartej odsłony inwestycji Nova Magdalenka. Kameralne osiedle domów zlokalizowane jest w podwarszawskiej miejscowości Słomin.  W czwartej odsłonie do wyboru będą lokale 3-, 4- i 5-pokojowe o metrażach od 64,74 m2 do 124,15 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Stołeczna spółka generalnego wykonawstwa Totalbud obejmie niebawem potrójną rolę inwestora, dewelopera i generalnego wykonawcy w realizacji osiedla mieszkaniowego. Będzie nim budynek La Wola, jaki firma wzniesie przy ulicy Szarych Szeregów. Obiekt zaprojektowała JK-Design Pracownia Projektowa. La Wola to obiekt o podwyższonym standardzie, w którym powstaną 34 mieszkania.

Spółka deweloperska SGI rozpoczyna realizację kolejnego projektu zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie. Powstanie 67 mieszkań. Osiedle będzie gotowe pod koniec 2023 roku.

Na warszawskim Mokotowie powstanie II etap inwestycji Nowe Południe od Napollo. Inwestycja będzie gotowa w I kwartale 2023 roku.

Grupa Robyg wprowadziła do sprzedaży kolejny etap 6B osiedla Mój Ursus w Warszawie. W ofercie jest 297 lokali o metrażach od 26 do 81 mkw.

Nowe mieszkania w Poznaniu

Sky Investment buduje, w ramach podpoznańskiej inwestycji Nowy Gruszczyn, przy ulicy Katarzyńskiej zespół domów w zabudowie bliźniaczej. Aktualnie trwa realizacja I etapu projektu i będzie to łącznie 14 lokali.  Docelowo w ramach osiedla dostępnych będzie 38 domów, czyli 76 lokale.

Ruszyły prace budowlane związane z realizacją najnowszego projektu EBF Development na terenie Poznania Apartamenty Bergera. Przy ulicy Bergera powstanie 7 - kondygnacyjny budynek wielorodzinny ze 134 lokalami.

W podpoznańskim Zalasewie trwa rozbudowa osiedla Radosna. W ramach IV etapu powstaną 4 budynki wielorodzinne. Łącznie powstanie 236 mieszkań.

Nowe mieszkania w Piotrkowie Trybunalskim

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych