Nowe Jaroty. Słoneczne mieszkania w Olsztynie

W realizowanej w Olsztynie przez Ango Development inwestycji Nowe Jaroty znajduje się 117 mieszkań o metrażu od 37,09 mkw. do 93,02 mkw. Są to układy od dwupokojowych do czteropokojowych. W inwestycji zaprojektowano również osiem apartamentów.

Autor: HouseMarket.pl 03 lutego 2017 16:55

Wszystkie lokale posiadają południową ekspozycję, dzięki czemu są słoneczne i przytulne. W trosce o codzienny komfort mieszkańców w budynku zaprojektowano komórki lokatorskie oraz zadbano o odpowiednią ilość miejsc postojowych na parkingu zewnętrznym jak i podziemnym. Zapewniono także mieszkańcom możliwość poruszania się po budynku windami cichobieżnymi - od poziomu parkingu podziemnego, aż do najwyższej kondygnacji.

W inwestycji zaprojektowano również osiem apartamentów od dwupokojowych do pięciopokojowych. Znajdują się na najwyższej kondygnacji budynku i mają tarasy o powierzchni od 42 mkw. do 143 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowe Jaroty, to inwestycja w dobrze zagospodarowanej części olsztyńskich Jarot, w bezpośrednim sąsiedztwie alejek spacerowych, szkół i przedszkoli oraz przychodni i sklepów. Dogodna lokalizacja umożliwia szybki dojazd do Starego Miasta, Plaży Miejskiej, a także podmiejskich terenów zielonych. Jednocześnie usytuowanie na końcu ulicy Pieczewskiej daje gwarancję spokoju.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych