Nowe Miasto Jagodno II - tu można już mieszkać

Atal, ogólnopolski deweloper, sfinalizował budowę i uzyskał pozwolenia na użytkowanie dla drugiego etapu osiedla Nowe Miasto Jagodno. Kompleks usytuowany we wrocławskiej dzielnicy Krzyki, u zbiegu ulic Asfaltowej i Buforowej, charakteryzuje się ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi oraz przemyślaną kompozycją zieleni.

Autor: housemarket.pl 15 grudnia 2021 13:24

  • Budowa drugiego etapu osiedla trwała niespełna dwa lata, a rozpoczęła się w IV kwartale 2019.
  • W tym czasie powstało 111 mieszkań o zróżnicowanych metrażach (32,07 do 104,60 mkw), od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe.
  • Cena za metr kwadratowy mieści się w granicach od 7 do 8,5 tys. zł. 

- To co wyróżnia tę inwestycję to nowoczesna architektura, która zapewni wygodę mieszkańcom, a także elegancka zabudowa oraz imponująca roślinność. Na terenie osiedla nie zabraknie drzew oraz kwitnących cały rok krzewów i bylin, a całość będzie podkreślona intuicyjnym i energooszczędnym systemem oświetleniowym. O to, by można się było czuć nie tylko komfortowo, ale też bezpiecznie, zadba całodobowy monitoring. W sprzedaży pozostało nam już tylko ok. 10 proc. lokali dla tego etapu inwestycji - mówi Angelika Kliś, członek zarządu Atal.

Budowa drugiego etapu osiedla trwała niespełna dwa lata, a rozpoczęła się w IV kwartale 2019. W tym czasie powstało 111 mieszkań o zróżnicowanych metrażach (32,07 do 104,60 mkw), od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe. Blisko połowa to lokale 3-pokojowe. Do dyspozycji zmotoryzowanych mieszkańców będzie 110 miejsc garażowych, a także obszerny parking naziemny. W kompleksie znajduje się również 59 komórek lokatorskich, 3 lokale usługowe, a także nowoczesny i bezpieczny plac zabaw. O wygodne przemieszczenie zadbają cichobieżne windy, a dla osób niepełnosprawnych zapewnione udogodnienia ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Za obsługę projektową tego etapu odpowiada wewnętrzny dział projektowy Atal.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: TOP 5 INWETSYCJE NA WROCŁAWSKIM JAGODNIE 

Ta sześciokondygnacyjna inwestycja znajduje się u zbiegu ulic Asfaltowej i Buforowej, w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Wrocławia, Krzyki. Jest ona dobrze skomunikowana z centrum miasta, a dojazd autobusem zajmuje ok. 20 minut.

Pierwszy etap inwestycji Nowe Miasto Jagodno został oddany do użytkowania we wrześniu 2021 roku i liczył 187 lokali. W 2022 planowane jest oddanie trzeciego oraz czwartego etapu. Łącznie przekazane zostaną klucze do ponad 800 mieszkań. Większość została już sprzedana, choć wolnych do zakupu jest jeszcze ok. 120.

Nowe Miasto Jagodno to jedna z kilku inwestycji aktualnie realizowanych przez Atal we Wrocławiu. W portfolio dewelopera jest m.in. wieloetapowy projekt Nowe Miasto Różanka, który powstaje na północy miasta, przy ul. Obornickiej, nieopodal Odry. Nawiązuje on do rewitalizowanych zabudowań dawnego zespołu “Młyn Różanka” i wyróżnia się ceglaną elewacją w postindustrialnym stylu. Na Przedmieściu Oławskim, Atal realizuje także kompleks Atal City Square, który składa się zarówno z części mieszkalnej, jak i aparthotelowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych