Nowe Miasto Polesie. Kolejny etap już w sprzedaży

Atal rozpoczyna sprzedaż kolejnego etapu (IIIB) łódzkiej inwestycji Nowe Miasto Polesie. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 102 lokali.

Autor: housemarket.pl 30 grudnia 2021 16:00

  • Atal rozpoczyna sprzedaż kolejnych mieszkań w ramach inwestycji Nowe Miasto Polesie.
  • Mieszkańcy mogą wybierać spośród lokali o powierzchni od 33,29 mkw. do 119,39 mkw. i układzie 1-5 pokoi.
  • Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 7 tys. zł.
  • Osiedle położone jest w południowo-zachodniej części miasta, przy ul. Pienistej, nieopodal skrzyżowania z ul. Maczka.
  • Budowa rozpoczęła się w grudniu 2021, a termin zakończenia prac planowany jest na I kwartał 2024.

- Nowe Miasto Polesie to wieloetapowa inwestycja, która wzbudza zainteresowanie z uwagi na wysoki standard mieszkań, funkcjonalność, nowoczesną architekturę, dbałość o detale i estetykę. Osiedle powstające na terenie liczącym 9 hektarów otaczają z kilku stron lasy i jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. Pierwsze dwa etapy są już praktycznie wyprzedane, co potwierdza, że osiedle jest atrakcyjną propozycją dla mieszkańców Łodzi - mówi Angelika Kliś, członek zarządu Atal.

CZYTA TEŻ: W 2021 ROKU ZAKŁADAMY SPRZEDAŻ NA 4 TYS. MIESZKAŃ 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ramach etapu, który trafił do sprzedaży 30 grudnia, powstaną 102 mieszkania, 57 komórek lokatorskich, 105 miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej oraz kilkadziesiąt zewnętrznych stanowisk do parkowania. Wszystkie mieszkania posiadają ogródek, taras, balkon lub loggię. Powstanie także wewnętrzny skwer, który łączy nowoczesny wygląd i tradycję łódzkiego  budownictwa. Przestrzeń mieszkaniowa przeplata się zatem z rekreacyjną, a okoliczne lasy dopełniają obraz zielonego osiedla. Takie warunki zapewniają zatem komfort, funkcjonalność oraz kontakt z naturą.

Za projekt architektoniczny odpowiada krakowska pracownia Horizone Studio, laureat wielu nagród branżowych, jedna z firm założycielskich PLGBC Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego oraz członek South Poland Cleantech Cluster.

Nowe Miasto Polesie to idealne miejsce dla osób doceniających lekkość i prostotę oraz szukających spokojnej okolicy. Inwestycja jest położona przy ul. Pienistej, w pobliżu skrzyżowania z ul. Maczka, co zapewnia przyszłym mieszkańcom dostęp do bogatej infrastruktury, oferty usług (40 lokali handlowo-usługowym na samym osiedlu Nowe Miasto Polesie), szkół, przedszkoli, czy też centrum handlowego Retkinia. Sąsiedztwo rezerwatu leśnego Polesie Konstantynowskie umożliwia mieszkańcom aktywny wypoczynek, a znajdujące się nieopodal Uroczysko Lubinek jest lubianym miejscem spacerów Łodzian.

Osiedle jest przyjazne użytkownikom komunikacji publicznej. Linia autobusowa została wytyczona ulicą Pienistą, a przejazd do Łodzi Kaliskiej - kluczowego dworca kolejowo-autobusowego – zabierze niespełna 20 minut. Kompleks jest też świetnie skomunikowany z najważniejszymi trasami wypadowymi z Łodzi, np. drogą krajową nr 91 lub trasą prowadzącą do S8. Droga samochodem do centrum potrwa ok. 10 minut.

Nowe Miasto Polesie to nie jedyna propozycja Atal na łódzkim rynku. Deweloper oferuje również Apartamenty Drewnowska 43 – prestiżową inwestycję oddającą wielkomiejski charakter Łodzi. Projekt ten powstał tuż obok popularnej łódzkiej Manufaktury i wciąż dostępne są pojedyncze mieszkania. W III kwartale 2023 planowane jest zakończenie prac budowlanych na osiedlu Atal Aura, w pobliżu centrum Łodzi. W jego skład wchodzi 154 mieszkań, z czego ponad połowa została sprzedana lub zarezerwowana.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych