Nowe mieszkania komunalne w Białymstoku

Pierwsi lokatorzy otrzymali dziś od prezydenta Tadeusza Truskolaskiego klucze do nowych mieszkań wybudowanych przez Komunalne TBS na osiedlu Bacieczki.

Autor: HouseMarket.pl 29 listopada 2016 16:54

W nowym bloku przy ul. KEN 36, wybudowanym w ramach inwestycji „Bacieczki VI”, powstało 69 mieszkań na wynajem. Znajdują się tam mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe o powierzchni od 36 do 64 mkw. oraz pięć lokali usługowych. Łączna powierzchnia tych mieszkań to ponad 3,5 tys. mkw., a lokali usługowych – ok. 947 mkw. W budynku będzie mieściła się również filia Książnicy Podlaskiej. Obok nowego bloku powstały również miejsca parkingowe. Inwestycja, warta ok. 13 mln zł, rozpoczęła się w lipcu 2015 roku.

Jak informuje białostocki ratusz blok przekazany białostoczanom to kolejny etap budowy kompleksu „Bacieczki VI”. W trzecim kwartale 2018 roku powinna się zakończyć budowa bloku z 24 mieszkaniami, 8 garażami i miejscami parkingowymi. Z kolei w drugim kwartale 2019 roku – budynku z 38 mieszkaniami i taką samą liczbą miejsc parkingowych. Finalnie na działce przy ul. Komisji Edukacji Narodowej w ramach kompleksu „Bacieczki VI” powstanie łącznie sześć budynków, w których znajdą się 322 mieszkania, 14 lokali usługowych i 16 garaży. „Bacieczki IV” to koniec 2019

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych