Nowe mieszkania na osiedlu Bliska Wola

Na realizowanym przez J.W. Construction osiedlu Bliska Wola powstaje kolejny budynek, w którym znajdzie się 669 lokali o powierzchni od 23 do 183 mkw. Prawie 400 znalazło nabywców jeszcze na etapie przedsprzedaży.

Autor: HouseMarket.pl 23 listopada 2016 12:55

Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród oferty funkcjonalnych kawalerek oraz mieszkań od dwupokojowych do czteropokojowych mieszkań, a także apartamentów. W zależności od lokalu ceny kształtują się od 6800 zł do 9 tys. zł za mkw.

Osiedle Bliska Wola znajduje się w sercu rozwijającej się i tętniącej życiem warszawskiej Woli. Położenie pomiędzy ulicą Kasprzaka i Aleją Prymasa Tysiąclecia umożliwia dotarcie do centrum miasta w zaledwie kilka minut. Codzienny dojazd do pracy, a także do wielu kin, teatrów, restauracji, obiektów sportowych lub parków możliwy jest dzięki dużej liczbie linii tramwajowych i autobusowych oraz z pobliskiej stacji metra Rondo Daszyńskiego. Bogata infrastruktura tej lokalizacji sprawia, że mieszkańcy mają wybór spośród wielu szkół, przedszkoli oraz sklepów.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowoczesny i modny design

We wszystkich lokalach osiedla zaprojektowano drewniane okna, eleganckie balkony oraz tarasy. Kaskadowa architektura budynku sprawia, że najwyżej położone mieszkania dostępne są z tarasami o powierzchni sięgającej nawet 60 mkw. Z kolei mieszkaniom zlokalizowanym na parterze przypisane są przestronne ogródki. Deweloper oferuje także zakup lokalu z komórką lokatorską, wózkownią oraz miejscem parkingowym w garażu podziemnym.

Na terenie osiedla powstał już zespół boisk m.in. do: koszykówki, piłki ręcznej, piłki nożnej, badmintona i tenisa stołowego, a także ścieżki spacerowe oraz przestrzeń do uprawiania jogi i tai-chi. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach wybudowany został lokal, w którym powstanie przedszkole oraz place zabaw dla dzieci w różnym wieku. Rodzice mogą obserwować swoje bawiące się pociechy, spędzając miło czas na terenie wewnętrznego bulwaru, w którym staną kawiarniane ogródki.

Na przyszły rok zaplanowano budowę parku fontann oraz sezonowego sztucznego lodowiska. Całe osiedle Bliska Wola zajmuje 8-hektarową działkę, na której docelowo powstanie blisko 5 tys. lokali mieszkalnych, aparthotelowych i komercyjnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych