Nowe mieszkania na osiedlu Reduta Nowe Podolany

Do sprzedaży trafiły lokale z budynku nr 10 w ramach rozbudowy osiedla Reduta Nowe Podolany. Tym razem inwestor, spółka EBF Development proponuje 95 mieszkań.

Autor: housemarket.pl 24 maja 2022 11:21

  • Projekt Reduta Nowe Podolany powstaje na poznańskich Podolanach przy ulicy Jasielskiej.
  • W maju spółka EBF Development wprowadziła do sprzedaży lokale z budynku nr 10. Pula mieszkań powiększy się o 95 mieszkań o powierzchni od 29 do 74 mkw.
  • Ceny mieszkań rozpoczynają się od 8900 zł brutto za mkw.
  • Planowany termin zakończenia budowy to II kwartał 2024 roku.

Inwestycja Reduta Nowe Podolany to od kilkunastu lat sukcesywnie rozbudowywane osiedle przy ulicy Jasielskiej na terenie poznańskich Podolan. Wyróżnia się położeniem z widokiem na tereny zielone.

Ten popularny wśród poznaniaków projekt mieszkaniowy to już 9 zrealizowanych budynków wielorodzinnych. W maju bieżącego roku spółka EBF Development wprowadziła do sprzedaży lokale z budynku nr 10. Powstanie 95 mieszkań o powierzchni od 29 do 74 mkw. To oznacza, że propozycja obejmuje zarówno kawalerki jak i lokale 2-, 3- i 4- pokojowe, wszystkie mieszkania z balkonami lub tarasami.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Udogodnieniem będzie hala garażowa uzupełniona o miejsca postojowe naziemne. Nie zabraknie również komórek lokatorskich oraz cichobieżnych wind.

EBF Development przykłada uwagę do jakości wykonania inwestycji, a części wspólne jak np. klatki schodowe wyróżniają się aranżacją nawiązującą do stylu hotelowego.

W kontekście całego osiedla deweloper dba również o elementy małej architektury. Są skwery zielone, drogi wewnętrzne, chodniki i oświetlenie oraz przestronne i bezpieczne place zabaw. Tak również będzie w najbliższym otoczeniu nowego budynku.

 

 

Ceny rozpoczynają się od 8900 zł brutto za mkw., a planowany termin zakończenia budowy to II kwartał 2024 roku.

Reduta Nowe Podolany położona jest w północnej części Poznania. Miłośnicy aktywności fizycznej znajdą tu tereny zielone i rekreacyjne, a także obiekty sportowe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych