Nowe mieszkania na Osiedlu Złota Jesień

W ramach krakowskiej inwestycji GL Development wybudowany został ośmiopiętrowy budynek z 102 mieszkaniami o powierzchni od 27 mkw. do 77 mkw. Wszystkie z przestronnymi balkonami.

Autor: HouseMarket.pl 06 lutego 2017 10:48

Na parterze usytuowany jest lokal handlowo-usługowy, który można według potrzeb podzielić na mniejsze pomieszczenia. W podziemnej części budynku zlokalizowany został parking z miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie. Dodatkowo dostępne są również miejsca postojowe zewnętrzne. W inwestycji zainstalowano dwie cichobieżne windy, łączące garaż oraz wszystkie piętra budynku.

Ceny mieszkań zaczynają się od 4700 zł za metr kwadratowy. Lokale dostępne są również w programie Mieszkanie dla Młodych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja zlokalizowana jest na Osiedlu Złotej Jesieni 2C w Krakowie, w okolicy ul. Obrońców Krzyża i Ronda Hipokratesa, nieopodal Szpitala Rydygiera. Bliskość komunikacji miejskiej – linii tramwajowej oraz autobusowej pozwala na szybką komunikację z miastem w każdym kierunku. Budynek ma pozwolenie na użytkowanie.

Osiedle jest dobrze skomunikowane także z centrum biurowym Quattro Bussines Park przy ulicy Lublańskiej, gdzie siedziby ma wielu znaczących pracodawców w Krakowie.

Obszar ten posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę społeczną: w okolicy znajdują się przedszkola, żłobki, szkoły, przychodnie lekarskie i centra handlowe. Odnotować należy również dwa wybitne obiekty kulturowe Nowej Huty usytuowane nieopodal a podnoszące walory dzielnicy: Teatr Łaźnia Nowa oraz Teatr Ludowy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych