Nowe mieszkania w Katowicach. Atal kusi lokalizacją

ATAL uruchamia sprzedaż czwartego etapu ATAL Francuska Park w Katowicach. Oferta dewelopera powiększyła się o 53 mieszkania o powierzchniach od 41,35 mkw. do 100,11 mkw. Ich ceny wynoszą od 5 400 złotych brutto za mkw., a na najwyższym piętrze od 5 600 złotych.

Autor: HouseMarket.pl 07 września 2016 00:00

Jednym z podstawowych atutów osiedla jest jego dogodna lokalizacja. Inwestycja usytuowana jest w sąsiedztwie Doliny Trzech Stawów oraz Katowickiego Parku Leśnego.

W IV etapie ATAL Francuska Park powstanie także 16 zamykanych garaży na poziomie parteru oraz 42 naziemne miejsca parkingowe. Tak jak w poprzednich etapach, do każdego z mieszkań przynależeć będą balkony, a do tych na 5. piętrze przestronne tarasy. Dla wygody mieszkańców przewidziano również 27 komórek lokatorskich. W tym etapie inwestycji zaplanowano 6 lokali usługowych o powierzchniach od 27,24 mkw. do 80,95 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Oferta mieszkań w ATAL Francuska Park jest systematycznie poszerzana, chcemy w pełni odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby przyszłych mieszkańców – mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes firmy.

Projekt został podzielony na cztery etapy, w ramach których powstanie łącznie 739 mieszkań w 10 budynkach. Będą one posiadały od czterech do ośmiu pięter oraz kondygnację podziemną ze stanowiskami garażowymi i komórkami lokatorskimi. W kompleksie zaplanowano łącznie 15 lokali handlowo-usługowych. Zarówno pierwszy, jak i drugi etap inwestycji uzyskał już pozwolenie na użytkowanie.

W projekcie grafitowa kolorystyka elewacji została uzupełniona o elementy z naturalnego drewna oraz granitu. Dopełnienie stanowią aluminiowe, malowane proszkowo balustrady, które nadają budynkom nowoczesnego wyglądu. W kompleksie znajdują się również tereny zielone, z miejscami do rekreacji i odpoczynku oraz placem zabaw dla najmłodszych. Osiedle jest ogrodzone, monitorowane, a także dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

- Wprowadzamy do sprzedaży IV etap ATAL Francuska Park w Katowicach w odpowiedzi na niesłabnące zainteresowanie klientów naszą propozycją. Od stycznia do końca sierpnia br. sprzedaliśmy 184 mieszkania na tym osiedlu, czyli o ponad 33 proc. więcej niż w całym 2015 roku – podsumowuje Mateusz Juroszek.

Planowany termin oddania IV etapu inwestycji do użytkowania to II kwartał 2017 r., zaś III etapu osiedla to I kwartał 2017 r. Za projekt osiedla ATAL Francuska Park odpowiada Wojciech Wojciechowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych