Nowe mieszkania Wielicka Garden - do wzięcia

Atal rozszerza krakowską ofertę o 177 mieszkań w drugim etapie Wielicka Garden. W Podgórzu – przy ul. Wielickiej – powstaną kolejne 4 budynki, w których już można nabywać lokale mieszkalne. Położenie osiedla gwarantuje mieszkańcom dogodny dojazd do wszystkich najważniejszych punktów miasta. Cena za mkw. zaczyna się od 6 200 złotych brutto.

Autor: HouseMarket.pl 24 stycznia 2017 13:03

Trzypiętrowe budynki II etapu inwestycji powstają w bezpośrednim sąsiedztwie pierwszej jego części. W ofercie Wielicka Garden II znajdują się lokale od 28,43 do 94,76 mkw. Dla wygody klientów dostępne będą zarówno kawalerki, jak i mieszkania do 4 pokoi. Niezależnie od rozkładu mieszkania, do każdego z nich zaprojektowano ogródek lub balkon. Na terenie Wielicka Garden II powstanie również 181 miejsc postojowych – 39 zewnętrznych oraz 142 zlokalizowane na poziomie -1.

Kraków jest dla naszej spółki najważniejszym rynkiem, tylko w zeszłym roku sprzedaliśmy tu 809 lokali. Przykładamy dużą uwagę, by nasza oferta była skierowana do jak najszerszego grona klientów. Sukces pierwszego etapu Wielicka Garden jest dla nas dobrym prognostykiem przed uruchomieniem kolejnej fazy projektu. Obecnie wolnych pozostało tylko ok. 33% mieszkań w Wielicka Garden I – mówi Zbigniew Juroszek, prezes ATAL.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na I etap Wielicka Garden składają się łącznie 2 budynki, w których będzie 116 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 28,38 – 93,34 mkw. W tej części kompleksu mieszkaniowego powstaje również 116 miejsc postojowych.

Wielicka Garden to inwestycja, która odmieni najbliższą okolicę. Ciekawa architektura i niezwykle estetyczne elewacje budynków wpiszą się w krajobraz Podgórza. Projekt uwzględnia również wykonanie placu zabaw dla dzieci . Wszystkie budynki będą również dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Teren osiedla został zaplanowany z troską o estetykę, funkcjonalność i komfort mieszkańców. Szerokie chodniki, drogi wewnętrzne i mała architektura zapewnią wygodę i bezpieczeństwo.

Bliskie otoczenie Wielicka Garden ma wiele do zaoferowania przyszłym mieszkańcom. Usytuowanie budynków zapewni dogodny dostęp do komunikacji miejskiej. Zmotoryzowani dojadą ulicą Wielicką do autostrady A4, skąd można się łatwo dostać do Wieliczki, Zakopanego i Katowic. Umożliwia ona także wygodny dojazd do ścisłego centrum miasta. Wzdłuż ulicy Wielickiej biegnie także komfortowy ciąg rowerowo-pieszy, który będzie sukcesywnie rozbudowywany.

Inwestycja Wielicka Garden znajduje się w prestiżowej lokalizacji, która charakteryzuje się doskonale zorganizowaną przestrzenią miasta. W pobliżu funkcjonują liczne sklepy, dyskonty oraz punkty usługowe. Nieopodal osiedla jest usytuowanych kilka punktów gastronomicznych, czy oddziały banków. Rodziny z dziećmi także docenią lokalizację osiedla, gdyż w niedalekim sąsiedztwie funkcjonują szkoły i przedszkola.

Na krakowskie portfolio ATAL – poza Wielicka Garden – składa się szereg inwestycji. Trwa sprzedaż mieszkań w apartamentowcach powstających przy ul. Przybyszewskiego 64. Na Grzegórzkach wznosi się nowoczesne osiedle Bajeczna Apartamenty. W Bronowicach można nabywać mieszkania w dwóch etapach inwestycji Lazurowy Park Bronowice. Osoby chcące zakupić lokal w centrum Krakowa zainteresują się również ofertą prestiżowego projektu Masarska 8 Apartamenty lub ATAL Residence. Natomiast nieopodal zalewu Bagry w sprzedaży jest wieloetapowe Bagry Park.

Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to IV kwartał 2018 r. Za projekt osiedla odpowiada Arde studio – Adam Kozik.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych