Nowe mury na Nowych Ogrodach

Deweloper Proxin Ogrody ruszył z rozbudową poznańskiego osiedla Nowe Ogrody. Trzeci etap zakłada wybudowanie 107 mieszkań dostępnych w trzech opcjach z ogródkiem, tarasem lub balkonem.

Autor: HouseMarket.pl 09 września 2016 15:29

Powstanie również sześć lokali usługowo-handlowych, podziemna hala garażowa i komórki lokatorskie. Osiedle zostanie oddane do użytku w czwartym kwartale 2018 roku.

Przebijające się słońce i jeszcze letnia aura sprzyjają pracom na budowie. Osiedle Nowe Ogrody tętni życiem, deweloper poinformował o planach na najbliższy czas. Drugi etap inwestycji jest gotowy w 90 proc., a data jego zakończenia to listopad 2016 roku. Inwestor nie zwalnia tempa i rozpoczął już trzeci etap, a w przygotowaniu znajduje się kolejny. Aktualnie powstały mury hali garażowej, wylewane są stropy na parterze i rozpoczęto prace murarskie na pierwszym piętrze. Prace zaplanowano do czwartego kwartału 2018 roku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Zainteresowanie klientów budowanymi przez nas mieszkaniami jest duże. Dlatego też prace nad IV etapem znajdują się już na zaawansowanym etapie. Już wkrótce oferta Nowych Ogrodów wzbogaci się o kolejne powierzchnie – podkreśla Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.

W trzecim etapie powierzchnia mieszkań wynosi od 27 do 78 mkw. Deweloper zapewnia funkcjonalne i ustawne pomieszczenia, ogródek, przestronny taras lub balkon. Proxin Ogrody zadbał także o małą architekturę. Na terenie osiedla powstaną parkingi z miejscami postojowymi dla mieszkańców, drogi wewnętrzne, chodniki, oświetlenia i plac zabaw dla dzieci

Trzeci etap osiedla Nowe Ogrody to 107 mieszkań. Ich cena waha się między 5900 zł brutto a 6200 zł brutto. Ponadto powstanie sześć lokali usługowo-handlowych, których cena za metr kwadratowy to 7000 zł brutto. Deweloper stawia również podziemną halę garażową z 150 miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych