Nowe Ogrody III w zaawansowanej budowie

Osiedle Nowe Ogrody sukcesywnie wzrasta o kolejne budynki. Aktualnie w budowie znajduje się trzeci etap, w ramach którego powstaje 107 mieszkań i sześć lokali usługowo-handlowych.

Autor: HouseMarket.pl 04 kwietnia 2017 10:39

Projekt osiągnął już docelową wysokość, zostały wstawione okna, a prace scentrowano na elewację budynku. Jednocześnie rozpoczęto pierwsze działania wewnątrz – kładzenie instalacji i tynkowanie. Docelowo trzeci etap zostanie przekazany mieszkańcom w czwartym kwartale bieżącego roku.

Deweloper zdrada, że wszystkie prace związane z trzecim etapem osiedla Nowe Ogrody przebiegają zgodnie z harmonogramem, nawet nieco przyśpieszyły. – Realizowane obecnie budynki znajdują się już na zaawansowanym etapie. Obecnie osiągnęliśmy poziom 65 proc. wykonania prac docelowych. Generalny wykonawca zajmuje się teraz elewacją oraz instalacjami i tynkowaniem – mówi Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody. Sprzedaż również znajduje się na zadowalającym poziomie. Sporo mieszkań zostało już sprzedanych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Dla niezdecydowanych uruchomiliśmy specjalną promocję. Przy zakupie wybranych mieszkań oferujemy miejsce postojowe w hali garażowej gratis, a to duże udogodnienie dla zainteresowanych – podkreśla Marlena Zapalska.

Po zakończeniu prac w czwartym kwartale 2018 roku osiedle wzbogaci się o 107 funkcjonalnych i przestronnych mieszkań oraz sześć lokali usługowo-handlowych. Będą to zarówno kawalerki, jak i większe mieszkania, od dwupokojowych do czteropokojowych. Każdy lokal zostanie wyposażony we własny ogródek, balkon lub przestronny taras. Ceny rozpoczynają się już od 5900 zł brutto.

Inwestor, Proxin Ogrody zadbał o ważne i niezbędne w codziennym życiu udogodnienia. Na każdej klatce schodowej pojawi się cichobieżna winda, dostępna z poziomu hali garażowej, a budynki zostaną w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Większość lokali znajdujących się na paterze zostały przeznaczone na pasaż handlowy, który stanie się zapleczem usługowym osiedla. Ponadto powstają elementy małej architektury: chodniki, oświetlenie, ławki. Wewnętrzny dziedziniec, w sposób architektoniczny osłonięty przez budynki, już się zazielenił. Powstały tam plac zabaw cieszy najmłodszych, dla rodziców natomiast jest miejscem zawiązywania sąsiedzkich przyjaźni.

Deweloper wdraża kolejne projekty rozbudowy osiedla. Aktualnie pracuje nad czwartym etapem, którego budowa rozpocznie się wiosną przyszłego roku. W planowanym budynku zaaranżowano 104 komfortowe mieszkania wraz komórkami lokatorskimi i garażami ulokowanymi w podziemiu budynku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych